Utenoje vyko rankinio čempionato U-19 finalai

Balandžio 7–8 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko 2017–2018 m. Lietuvos jaunimo U-19 merginų ir vaikinų rankinio čempionato finalinės varžybos. Po pagrindinio čempionato etapo ir atkrentamųjų varžybų į finalus pateko keturios merginų ir keturios vaikinų komandos.

Pagal Lietuvos rankinio federacijos varžybų čempionato patvirtintus nuostatus komandos buvo suskirstytos į pusfinalių poras.

Pusfinaliuose susitiko: Vilniaus SM „Tauro” su Panevėžio KKSC (M) ir Kauno rajono SM su Utenos DSC (M) komandos.

Po sužaistų pusfinalio varžybų į finalus pateko Vilniaus SM „Tauro” ir Kauno rajono SM komandos. Dėl trečios vietos žaidė Panevėžio KKSC ir Utenos DSC merginų komandos. Varžybos baigėsi Utenos DSC rankininkių pergale rezultatu 37:25. Merginos iškovojo 3 vietą, komandos trenerė Regina Butkienė. Didžiajame finale Kauno rajono SM rankininkės 40:25 įveikė Vilniaus SM „Tauro” merginas ir tapo šalies čempionėmis.

Vaikinų pusfinaliuose susitiko:
Vilniaus SM „Tauro” su Varėnos SC (V) ir Utenos DSC su Panevėžio KKSC (V).

Pirmajame pusfinalyje, rezultatu 28:31, nugalėjo Varėnos SC komanda ir pateko į varžybų čempionato finalą. Kitame pusfinalyje, pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui, rezultatas buvo lygus – 29:29. Komandoms teko žaisti pratęsimą . Po varžybų pratęsimo rezultatu 33:35 pergalę iškovojo Panevėžio KKSC vaikinų komanda.

Dėl trečios vietos kovojo Utenos DSC ir Vilniaus SM „Tauro” komandos. Utenos DSC rankininkai varžybas pralaimėjo rezultatu 28:33 ir užėmė IV vietą, treneris Gediminas Paukštė. Finale kovą tarp Panevėžio KKSC ir Varėnos SC rezultatu 26:21 laimėjo Panevėžio rankininkai.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, asmeniniais diplomais ir Utenos DSC įsteigtais prizais geriausiems komandų žaidėjams. Utenos DSC merginų komandoje geriausia žaidėja pripažinta Eimantė Zenkovaitė, vaikinų komandoje – Justas Daujotis. Apdovanojimus komandoms įteikė Lietuvos rankinio federacijos generalinis sekretorius Miglius Astraukas, Utenos DSC direktoriaus pavaduotojas sportui Algirdas Bivainis. Visas varžybas iš tribūnų stebėjo Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas.

Informaciją parengė Utenos DSC rankinio treneris Gediminas Paukštė

Utenos DSC nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas