„Utenis“ metus pradėjo pergale

Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse 2015 metais Utenos futbolininkai Vilniuje 3:0 įveikė „Gariūnų” ekipą.
Visus tris įvarčius uteniškiai įmušė pirmą kėlinį. Po kartą pasižymėjo Žilvinas Banys, Valentinas Jeriomenko ir į peržiūrą atvykęs ukrainietis Jurijus Vereščakas.

„Mes specialiai pasirinkome potencialiai silpnesnį varžovą norėdami pabandyti įgyvendinti tuos dalykus, kuriuos šlifuojame treniruotėse. Kartais tai pavykdavo ir komandos žaidimas džiugino. Džiugina ir tai, kad nors tarp mūsų ir „Gariūnų” yra meistriškumo skirtumas, „Utenio” futbolininkai į rungtynes žiūrėjo rimtai. Komandoje yra keletas naujokų – buvo gera proga pažiūrėti, kaip jie įsitraukė į ekipą, kaip juda.
Antrą kėlinį natūraliai sužaidėme blogiau, kadangi jau daug pirmavome. Nors ir įleidome į aikštę keletą šviežių žaidėjų. Progų turėjome ir antrąjį kėlinį, bet po pertraukos atrodė, kad žaidėjai nori su kamuoliu įeiti į vartus, o ne įmušti jį.
Bet ko išties esame verti, geriausiai pamatysime kitą šeštadienį. Žaisime su labai rimta komanda”, – kalbėjo šiose rungtynėse „Uteniui” vadovavęs komandos vyriausiojo trenerio Mindaugo Čepo asistentas Romandas Džiaukštas.
M. Čepas, kuris yra Lietuvos jaunimo rinktinės vyr. trenerio Armino Narbekovo asistentas, kartu su šia komanda vieši Rusijoje.,
Sausio 24-ąją „Utenis” žais su Lenkijos ekipa Suvalkų „Wigry”.