„Utenis” įsibėgėja lenktynėse dėl aukso

„Utenio” futbolininkai namie 4:1 nugalėjo Kazlų Rūdos „Šilą” ir dabar turi tiek pat taškų, kaip ir kiti du I lygos lyderiai Kauno „Stumbras” ir Vilniaus MRU.

Utenos „Utenio” futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos 31-ojo turi rungtynėse namuose su Kazlų Rūdos „Šilu” jau iki pertraukos pelnė tris įvarčius be atsako, o mačą laimėjo 4:1.
Nors iš pradžių sekėsi ne viskas. Jau šeštąją minutę į „Utenio” vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Nuo įvarčio savo komandą išgelbėjo vartininkas Ignas Plūkas.
Bet vėliau „Utenis” įrodė, kad šiandien yra stipresnis. 29-ąją minutę pirmą įvartį pelnė Povilas Lukšys. O kėlinio pabaigoje pasižymėjo Antonas Naumovas ir Vitalijus Kavaliauskas.
„Esu patenkintas pirmu kėliniu ir nepatenkintas antruoju. Nežinau, gal rezultatas, gal pasitikėjimas savimi padarė mums meškos paslaugą. Nebuvo to, ką kartoju visąlaik: koncentruotis ir neatsipalaiduoti”, – po mačo kalbėjo „Utenio” vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.
Antrą kėlinį žaidimas buvo lygesnis. Jis ir baigė lygiosiomis – komandos apsikeitė įvarčiais.
„Šiuo metu žaidimo kokybė tikrai nėra tokia svarbi, kaip rezultatas. O jis yra geras – 4:1″, – tikino M. Čepas.
Laimėjęs prieš „Šilą”, „Utenis” pavijo pirmosios lygos lyderius Kauno „Stumbrą ir Vilniaus MRU. Tiesa, šie du klubai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.
„Atlikome tai, ko iš mūsų buvo tikėtasi. Kokybiškai padarėme savo darbą ir iškovojome tris reikalingus taškus. Ir sugrįžome į kovą dėl pirmos vietos”, – įsitikinęs M. Čepas.
Utenos „Utenis” – Kazlų Rūdos „Šilas” 4:1 (3:0).