„Utena“ pradėjo pasirengimą naujajam sezonui ir pasipildė perspektyvia uteniške

Utenos „Utenos” moterų krepšinio klubas pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Krepšininkės susirinko į pirmąją stovyklą Palangoje.
Alfredo Vainausko vadovaujamose treniruotėse merginos prakaitą pajūryje lies iki pat rugsėjo 12 dienos. Tuomet jos turės kelias dienas poilsio ir rugsėjo 15 dieną pasirengimas bus tęsiamas Trakuose.

„Utenos” klubas taip pat pasipildė dar viena naujoke – 18 metų 187 cm ūgio Austėja Serbentaite. Vidurio puolėja į „Utenos” gretas sugrįžta po trejų metų pertraukos.
„Džiaugiamės, kad mums pavyko į savo gretas prisivilioti vietinę krepšininkę. Dabar komandoje turėsime jau dvi jaunas žaidėjas – Austėją ir Martyną Petrėnaitę. Tikimės, kad iš garsių ir patyrusių krepšininkių jos semsis patirties ir greičiau tobulės. Vis dar ieškome lengvojo krašto puolėjo pozicijoje galinčios rungtyniauti žaidėjos”, – sakė „Utenos” direktorius Rolandas Jarutis.
Uteniškė praėjusį sezoną rungtyniavo Nacionalinėje moterų krepšinio lygoje (NMKL), kur vilkėjo „Jaunųjų talentų-2″ marškinėlius. Per mačą A. Serbentaitė aikštelėje praleisdavo po 14 minučių, įmesdavo 4,5 taško ir sugriebdavo 6,1 atšokusio kamuolio.
Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) vidurio puolėja pelnydavo 9,1 taško, atkovodavo 12,3 kamuolio ir rinkdavo 15,9 naudingumo balo.

LMKL inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas