Skaudus dūris – paskutinę minutę

„Kartais verta gauti per skrybėlę”, – teigė „Utenio” strategas M. Čepas po pralaimėjimo 0:1 Jonavos „Lietavai”.

„Galvoju, kad šitas antausis bus mums naudingas ateinančioms kovoms. Kartais verta gauti per skrybėlę. Kad po to nekartotume klaidų”, – po Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos pirmenybių susitikimo su Jonavos „Lietava” sakė Utenos komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.
Visas rungtynes aikštėje dominavęs „Utenis” namuose buvo priverstas pripažinti svečių, užimančių aštuntąją vietą turnyro lentelėje, pranašumą.
Praleidę įvartį 90-ąją minutę uteniškiai jonaviečiams nusileido 0:1.
„Nors varžovų komanda gerai gynėsi, mes, žaisdami pirmu numeriu, manėme rungtynes kontroliuojantys. Bet trūko paskutinio perdavimo, efektyvumo priekyje, agresyvumo kai kurių žaidėjų akyse, galbūt aštrumo. Priekyje darėme labai daug broko. Ir nesvarbu, kad žaidėme pirmu numeriu, daugiau atakavome, kontroliavome kamuolį, svarbiausia yra rezultatas. O jis – 0:1″, – kalbėjo M. Čepas.
Per visas rungtynes „Lietava” du kartus smūgiavo į vartų plotą. Antruoju smūgiu įmušė įvartį.
„Nebuvo taip, kad mes varžovo neįvertintume. Mes puikiai žinojome, kaip „Lietava” žais ir tam ruošėmės. Kamuolį prarasdavome paprastose situacijose. Mes neturime teisės tiek broko daryti per vienerias rungtynes”, – neslėpė „Utenio” strategas.
Taip nesėkmingai susiklostė pirmasis iš M. Čepo įvardytų „septynių finalų” – aštuonių stipriausiųjų pirmosios lygos komandų tarpusavio rungtynių, po kurių paaiškės lygos nugalėtojai.
„Pralaimėjome mūšį, bet nepralaimėjome karo. Karas tęsiasi toliau”, – tikino M. Čepas.
Kitas rungtynes „Utenis” žais rugsėjo 19 d. Kaune su „Stumbru”.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas