Peržengtas dar vienas barjeras

„Utenis” be vargo pateko į trečiąjį Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro etapą – namuose 4:0 parklupdyta Panevėžio „Baltija”.
Rugsėjo 3 dieną Utenos „Utenio” futbolininkai namuose 4:0 sutriuškino Panevėžio „Baltijos” komandą ir pateko į Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro trečiąjį etapą.

Pirmus du įvarčius aikštės šeimininkams pelnė komandos atakų lyderis Povilas Lukšys. Jis abu kartus pasižymėjo pirmame kėlinyje.
75-ąją minutę Armandas Breivė dar labiau padidino atotrūkį, o rungtynių pabaigoje Elvis Daraškevičius tiksliu smūgiu padėjo paskutinį tašką.
„Esu patenkintas tuo, kaip šiandien vyko rungtynės. Nepatenkintas tik vienu – negalima varžovams leisti turėti tiek daug progų prie mūsų vartų. Kartais jautėsi susikaupimo stoka”, – po rungtynių kalbėjo „Utenio” vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.
LFF pirmosios lygos čempionato antrajame rate Panevėžyje „Utenis” su „Baltija” sužaidė 1:1. Po to mačo M. Čepas sakė, kad lygiosios prilygsta pralaimėjimui.
Paklaustas, ar taurės turnyro rungtynėse „Utenis” stengėsi kuo skaudžiau atkeršyto panevėžiečiams, treneris sakė: „Mes nesame kerštingi. Tiesiog laimėjome, patekome į kitą etapą ir džiaugiamės. O jau rytoj galvosime apie kitas rungtynes – su Tauragės „Tauru”. Matote, net džiaugtis ilgai nėra kada – rungtynės eina po rungtynių.”
Strategas nesvarstė, kokio varžovo norėtų trečiajam etape. „Jei nori taurės turnyre nueiti toli, turi būti pasiruošęs gerai sužaisti su bet kuria komanda”, – mano M. Čepas.
Pirmame LFF taurės turnyro etape „Utenis” 4:0 nugalėjo Sekmadienio futbolo lygos A2 divizione rungtyniaujančią Vilniaus „Geležinio vilko” komandą.
Kitas rungtynes „Utenis” žais rugsėjo 6 d. Tauragėje su „Tauru”. Tai bus LFF I lygos dvikova.