Parodė tikrą komandos veidą

Utenos „Utenis” Kaune 2:0 nugalėjo vietos „Spyrį”, atkeršijo jam už pralaimėjimą LFF taurės turnyre ir pakilo į trečiąją vietą pirmojoje lygoje.
Utenos „Utenio futbolininkai po kelių nesėkmingai sužaistų rungtynių, Kaune iškovojo pergalę Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos pirmenybėse žaisdami su vienu pagrindinių varžovų kovojant dėl vietos prizininkų trejete „Spyriu”.

Jau pirmą kėlinį saugai Valentinas Jeriomenko ir Antonas Naumovas įmušė po įvartį ir svečių komanda žengė rimtą žingsnį laimėjimo link.
„Pirmas kėlinys buvo arti idealo. Tokią komandą, kokia ji buvo pirmajame kėlinyje, treneriui ir norėtųsi matyti kiekvienose rungtynėse. Matėsi komandos veidas”, – apie pirmą žaidimo pusę kalbėjo „Utenio” vyr. treneris Mindaugas Čepas.
Antrą kėlinį „Utenis” įvarčių nemušė, bet varžovams perlaužti žaidimo neleido.
„Džiaugiuosi, kad po trejų nesėkmingų mums rungtynių komandai pavyko pasiekti reikalingą rezultatą ir, manau, mes grįžome į kovą dėl pirmosios vietos,” – sakė M. Čepas.
„Utenio” futbolininkai aplenkė „Spyrį” turnyro lentelėje ir užima joje trečią vietą. Nuo lyderių Kauno „Stumbro” ir Vilniaus MRU Utenos komanda atsilieka trimis taškais.
Tas pats Spyris prieš pusantros savaitės „Utenio” futbolininkus išstūmė iš Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro.
„Taip, su „Spyriu” juk turėjome sąskaitų… Išanalizavome taurės turnyro rungtynes, pasižiūrėjome, kaip jie žaidžia”, – pasakojo M. Čepas apie pasiruošimą rungtynėms.
Jis pridūrė, kad pergalė „Uteniui” buvo labai svarbi psichologiškai.
„Sveikinu ir komandą, ir visą Utenos futbolo bendruomenę su pergale. Šiandien mes džiaugiamės, o nuo rytdienos ruošimės rungtynėms su Kazlų Rūdos „Šilu”, – kalbėįo „Utenio” strategas.
Su „Šilu” Utenos futbolininkai žais spalio 9 d. nuo 14 val. savo stadione.