Mokinių štangos spaudimo varžybose dalyvavo Utenos sportininkai

Gruodžio 7 dieną Utenoje, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centre, vyko štangos spaudimo varžybos, skirtos LSD „Žalgiris” Utenos rajono tarybos taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Utenos rajono sportininkai.

Merginų grupėje iki 63 kg nugalėjo Vestina Liobikaitė (Adolfo Šapokos gimnazija) 50 kg ir virš 63 kg nugalėtoja tapo Eglė Zarankaitė (Adolfo Šapokos gimnazija) 50 kg.
Svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėjo Utenos VJUC auklėtinis Oskaras Nargelas, kuris išspaudė 70 kilogramų štangą, iki 66 kg – Tomas Jakubickis (Dauniškio gimnazija) 70 kg, iki 74 kg – Gediminas Kripas (Adolfo Šapokos gimnazija) 100 kg, svorio kategorijoje iki 83 kg – Karolis Šeduikis (Adolfo Šapokos gimnazija) 100 kg, iki 93 kg – Dovidas Pašilys (Adolfo Šapokos gimnazija) 105 kg ir virš 93 kg – Martynas Kaušylas (Dauniškio gimnazija) 150 kg.
Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą ir LSD „Žalgiris” Utenos rajono tarybos taurę iškovojo Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistai, antrąją – Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro komanda, trečiąją – „Saulės” gimnazijos rinktinė.