Lietuvos plaukikai varžėsi Alaušo ežere

Rugpjūčio 8 dieną Sudeikiuose vyko 7-asis tarptautinis plaukimo maratonas „Sudeikiai 2015″. Jame dalyvavo per 100 dalyvių. Maratonui pasibaigus, netrūko apdovanojimų ir geros nuotaikos, o 2,5 ar 5 km įveikę plaukikai džiaugėsi savo pasiekimais ir buvo pagerbti gausiais plojimais.

Jauniausiam plaukikui buvo 11 metų, vyriausiam – 70. Maratoną įveikę plaukikai buvo apdovanoti pagal amžiaus grupes, bendrąją įskaitą, o piniginiai prizai įteikti komandoms, surinkusioms daugiausia balų dalyvaujant Lietuvos plaukimo maratone Lampėdžiuose, Plateliuose ir Sudeikiuose.
5 km įveikė ir ant apdovanojimų pakylų užlipo kaunietis Grantas Dapkus, antrą vietą pelnė Vladimir Volodko iš Šiaulių, trečią – Tomas Mikalauskas (Kaunas). Moterų grupėje pirmą vietą užėmė kaunietė Goda Overlingaitė, antrą – Deimantė Ivanauskaitė (Kaunas), trečią – vilnietė Kristina Toločkaitė.
2,5 km nuplaukė ir taurėmis apdovanoti kaunietis Marius Mikalauskas, Martynas Tinfavičius (Nida) ir Jonas Šumskas iš Kauno. Tarp moterų apdovanotos Viktorija Šulgaitė (Kaunas), uteniškė Agnė Sorokaitė ir Gintarė Žigilėjūtė iš Vilniaus.
Lietuvos plaukimo maratone pirmą vietą užėmė ir didžiausią piniginį prizą gavo komanda „Best DJ”, antrą vietą užėmė „Jungtinės pajėgos”, trečią – „Dream Team”, ketvirtą – komanda „Megalodonai”, o penktą – „Robinzonada 1″.
Plaukimo maratone Sudeikiuose taip pat dalyvavo sudeikiečiai Jurga Valančiūnaitė, kuri buvo apdovanota amžiaus grupėje 35–39 m., ir Mindaugas Andriūnas, dalyvavęs amžiaus grupėje 60–64 m., tačiau likęs trečioje vietoje.