Įspūdingas E. Tarasevičiūtės pasirodymas vainikuotas lengva „Utenos“ pergale

Ketvirtąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo „Utenos” (4/0) klubas, kuris išvykoje 96:43 (25:18, 24:5, 20:10, 27:10) be vargo įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto” (0/4) krepšininkes.

Verta pažymėti, kad šioje dvikovoje „Utena” rungtyniavo be dviejų svarbių krepšininkių – Sandros Linkevičienės ir Eglės Šulčiūtės. Abi žaidėjos gavo poilsio, o tuo pačiu šansų daugiau rungtyniauti buvo suteikta kitoms krepšininkėms.
Šiaulietės uteniškėms priešinosi tik per pirmąjį kėlinį, kurio metu viešnios kontroliavo situaciją, bet pernelyg atitrūkti nesugebėjo – po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „Utena” pirmavo 25:18. Antrajame ketvirtyje „Utena” suaktyvino gynybą ir per 6 minutes leido Šiaulių ekipai pelnyti vos 2 taškus, o pati susikrovė solidų pranašumą, kuris įpusėjus rungtynėms siekė 26 taškus – 49:23.
Po didžiosios pertraukos „Utena” nemažino apsukų. Priešingai, gynyba dar šiek tiek pagerėjo, o puolimas išliko tikslus ir greitas, o to rezultatas – pergalė rezultatu 96:43.