Parodoje „RESTA“ – ir apie daugiabučių renovaciją

Šiandien Vilniuje prasidėjusi tarptautinė statybos ir remonto paroda „RESTA 2015″ – itin svarbus statybų sektoriaus įvykis. Šis sektorius, kaip sakė per parodos atidarymą jos dalyvius pasveikinęs aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, yra vienas pagrindinių šalies ūkio ramsčių. Jo sukuriamą naudą ir pridėtinę vertę jaučia kiekvienas šalies gyventojas.

Didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda „RESTA” Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO” surengta jau dvidešimt antrą kartą. Šiemet jai prireikė 33,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto. Parodoje dalyvauja 545 įmonės iš 13 šalių. Pagrindinė šiemetinės „RESTOS” tema – augantis miestas – apima ir gyvenimo kokybę pastatuose, ir jų architektūrą, ir statybos bei apdailos medžiagas, ir ekologiją.
Nemažai dėmesio parodoje bus skirta ir senų daugiabučių renovacijai. Apie galimybes modernizuoti šiuos namus lankytojai gali išsamiai sužinoti Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) informaciniame-konsultaciniame stende, kuris veiks visas keturias parodos dienas.
Daugiabučių renovacijos eigai ir perspektyvoms Lietuvoje apžvelgti bus skirta ir spaudos konferencija. Ji vyks rytoj, balandžio 23 d., 11 val. „LITEXPO” 3.2 konferencijų salėje. Spaudos konferencijoje dalyvaus aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, viceministrė Daiva Matonienė, BETA direktorius Valius Serbenta ir Birštono savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas.

Aplinkos ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas