Buvęs Zarasų rajono savivaldybės meras A. Abramavičius tapo viceministru

Prie vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės komandos prisideda buvęs Zarasų rajono savivaldybės meras Arnoldas Abramavičius. Jis eis vidaus reikalų viceministro pareigas.

A. Abramavičius bus atsakingas už migraciją, savivaldą ir regionų politiką, nes turi daug patirties savivaldos srityje: 1997–2000 metais ir 2007–2013 metais buvo Zarasų rajono savivaldybės meras, 1995–1997 metais ir 2016–2020 metais dirbo mero pavaduotoju, o nuo 2004 metų – Europos Sąjungos regionų komitete.

„Regioninė politika – tai man asmeniškai labai svarbi sritis, su kuria turiu tiesioginį ryšį jau daug metų. Mano tikslas – stiprūs ir savarankiški Lietuvos regionai. Jie turėtų tapti parneriais, su kuriais centrinė valdžia nuolat palaikytų lygiavertį dialogą“, – teigė vidaus reikalų viceministras A. Abramavičius.

Vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė jau baigė formuoti savo komandą. Be viceministro A. Abramavičiaus, ministrės komandoje dirbs: viceministras Vitalij Dmitrijev, atsakingas už viešąjį saugumą; viceministrė Sigita Ščajevienė, atsakinga už viešąjį administravimą ir valstybės tarnybą; vidaus reikalų ministerijos kanclerė Jovita Petkuvienė; ministrės patarėja Lina Laurinaitytė-Grigienė, atsakinga už komunikaciją; ministrės patarėja Agneta Ladek, atsakinga už bendruosius reikalus.

Vidaus reikalų ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas