PREMJERA! GYVO GARSO MUZIKINĖ KOMEDIJA „Angliškas detektyvas“

Balandžio 1 dieną Utenos kultūros centre galėsite nepamirštamai praleisti laiką išgalvotame teatro – kino pasaulyje! Teatro scenoje atgimsta tokios kino žvaigždės kaip John Gilbert, Joan Crawford, Louse Brooks! Svaigus 3 – iojo dešimtmečio žvilgesys, amžiaus detektyvas – Šerlokui ir Vatsonui.

„Vatsonai, sveikinu, mums pasitaikė tirti amžiaus nužudymo bylą. Paskubėkim, iki vidurnakčio liko tik dvylika minučių, o džentelmenai juk niekada nevėluoja!” Tai žodžiai iš aktoriaus ir režisieriaus Ramūno Cicėno muzikinės komedijos „Angliškas detektyvas”, kuri prikels Lietuvos teatre itin retą žanrą – detektyvą.

Aristokratų Henkinsų šeimoje – šventė! Seras Čarlzas Henkinsas švenčia 50 metų jubiliejų. Sveikinti susirenka visa šeima. Liejasi tostai, dalijamos dovanos, kol staiga į rūmus trenkia žaibas. Po kelių akimirkų, atsiradus šviesai, visi pamato – jubiliatas nužudytas. Bylos imasi geriausias seklys Šerlokas ir jo padėjėjas Vatsonas. R. Cicėnas žada, jog žmogžudystę kartu su garsiaisiais tyrėjais narplios ir žiūrovai. Intrigų ir mįslių kupina istorija paskatins ir galvoti, ir nusijuokti. „Tikiuosi, ši komedija bus ypatinga tuo, kad ją aktoriai vaidins labai rimtai. Publika turėtų juoktis iš pačios situacijos ir absurdo”, – mintimis prieš premjerą dalijosi režisierius R. Cicėnas. Anot jo, spektaklyje bus išlaikytas aristokratizmas, geras tonas, kilmingos manieros. „Tai – muzikinė komedija, tačiau čia svarbios pavydo, keršto, gobšumo, melo temos. Žinoma, su gera ironijos doze”, – sakė ir pjesę komedijai kūręs R. Cicėnas.

Į vieną sceną jis subūrė Vilniaus kamerinio teatro (VKT) ir kviestinius aktorius. Vaidina Justas Vanagas, Aidas Barkauskas, Severina Špakovskaja, Indrė Jaraitė, Zigmantas V. Baranauskas, Paulius Valaskevičius, Arturas Varnas, Žaneta Jablonskytė ir Sima Tarvydaitė. Muzika bus atliekama gyvai, skambės gerai žinomos melodijos ir arijos. Dainų tekstus parašė Rimantė Valiukaitė. Aktoriams akomponuos Deimantė Ponelytė.

Spektaklio anaonsas https://www.youtube.com/watch?v=Ic0nU0BQVNA, o bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt

„Vilniaus kamerinio teatro“ inf.             

                                                                                                                

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas