JUOKIS-2023 Utenoje

Vasario 5 dieną, sekmadienį, 17 val. Utenos kultūros centre vyks humoro grupių šventė JUOKIS-2023. Naujas programas rodys trys humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Dzūkijos.

Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Programoje „Išmanieji“ juokiamasi iš žmonių susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

Publikos pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) rodys „Likimo ironiją“. Ugningosios moterys tikins, kad visur gerai, kur mūsų nėra. Pasirodyme gausu muzikos, žinomų dainų parodijų (muzikos vadovas Albinas Počiulpas)

Dzūkų garbę gins MTV iš Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė). Scenoje matysime „ Meilės kibirkštis“ – juokus iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš noro bet kokia kaina pasiekti savo laimę. Tarp talentingų moterų išvysime ir vyruką iš Suvalkijos.

Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos naujausių satyrinių eilėraščių ir epigramų puokštę.

Rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog aukštaičiai dar nepamiršo juoktis. Tuo labiau, kad bilieto kaina – tik 6-8 eurai.

Juokimės kartu!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas