Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę

Ilgapirščiai švarino ir parduotuvę, iš kur nugvelbė degtinės butelius, ir moters namus – iš jų išsinešė papuošalus, pinigus, ir darbavosi automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje apšvarino BMW.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad sausio 4 dieną apie 19.30 val. į parduotuvę „Norfos mažmena“ (Kudirkos g.) atėjęs nepažįstamas vyras ir pagrobė keturis puslitrio talpos degtinės butelius. Padaryta 19,16 eurų turtinė žala bei pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną pranešimas gautas ir iš vyriškio, kuris pareigūnus informavo, kad į jam priklausantį automobilį BMW 730, kuris stovėjo automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Utenoje, Taikos g., buvo nusitaikę vagys, kurie nugvelbė du galinio vaizdo veidrodėlių stikliukus, kurių vieno vertė 70 eurų, dvi priekinio ir galinio bamperių chromuotas apdailos detales su juose įrengtais parkavimo sistemos davikliais (vieno vieneto vertė 150 eurų). Dėl šios vagystės padaryta 440 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš uteniškės namų, esančių Atgimimo gatvėje, vagišiai išsinešė įvairių daiktų, papuošalų, pinigų, „Swedbank“ mokėjimo korteles, vairuotojo pažymėjimą, atsarginį automobilio užvedimo raktelį. Bendra turtinė žala – apie 875 eurų. bei pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas