Operatyviai išaiškintas plėšimas

Šių metų lapkričio 29-osios naktį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato operatyvinės grupės pareigūnai gavo pranešimą, kad apie 2 valandą Anykščiuose, Kęstučio gatvėje, prie 27-erių metų vyriškio pradėjo kabinėtis du nepažįstami asmenys ir, pavartodami fizinį smurtą, pareikalavo atiduoti pinigus. Nuo peties nutraukė ir pagrobė rankinę bei joje buvusius dokumentus, iš kelnių kišenės ištraukė ir pasisavino 600 litų.

Grobiu plėšikai džiaugėsi neilgai. Operatyvinės grupės pareigūnai, atlikę pirminius paieškos veiksmus, „karštais pėdsakais” nustatė du plėšimą įvykdžiusius asmenis. 27-erių metų plėšikas tą pačią naktį apie 6 val. buvo sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą, jam nustatytas 1,21 prom. girtumas, o kitas – 22-ejų anksčiau teistas už analogišką nusikaltimą ir vagystes bei turintis neišnykusį teistumą – rastas ir pristatytas gruodžio 1 dieną. Abu įtariamieji Anykščių miesto gyventojai.
Policijoje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Apklausos metu abu įtariamieji prisipažino padarę šį nusikaltimą paaiškino, kad taip pasielgė dėl girtumo. Jiems pareikšti įtarimai dėl nusikaltimo, o įtariamiesiems paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
Ikiteisminis tyrimas tęsiamas, tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūra.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas