Ralio čempionato kulminacija – Zarasuose

Lietuvos automobilių ralio čempionato kalendoriuje atsirado naujas pavadinimas – „Samsonas Rally Around 7 Lakes“. Pirmąjį spalio savaitgalį Zarasų apylinkėse vyksiančiame ralyje paaiškės, kurie sportininkai taps čempionais ir ar pavyks Vaidotui Žalai ir Andriui Malnieksui išlaikyti greičiausiųjų titulus.


Šie metai Lietuvos ralio bendruomenei buvo nedėkingi – dėl gamtos išdaigų buvo atšauktas „Winter rally“ Utenos apylinkėse, neįvyko ir antrasis etapas Latvijoje, tad kovinė ralio technika į trasas išriedėjo tik Žemaitijoje birželį. Raliai Rokiškyje ir Elektrėnuose įvyko kaip planuota, tačiau dar prieš Elektrėnų ralį, finalinis etapas Druskininkuose buvo atšauktas.
Jau kiek anksčiau Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) Ralio komitetas buvo numatęs, kad rezerviniu etapu galėtų būti paskutiniu metu tik Lietuvos automobilio ralio sprinto čempionato etapą (LARSČ) organizavęs SK ,,Akseleratorius“. Po atšaukto etapo Druskininkuose Ralio komitetas patvirtino, kad LARČ finalinis etapas ir LARSČ IV – etapas bus pavestas organizuoti sporto klubui ,,Akseleratorius“ . Tiesa, suorganizuoti ralį zarasiškiams tenka per rekordiškai trumpą laiką – maždaug mėnesį. Tai organizatorių komandai nemenkas iššūkis. „Ralio organizavimui po posėdžio pritarė savivaldybės administracija ir Zarasų rajono savivaldybės meras. Prisidėti nusprendė ir uteniškis Martynas Samsonas. Jo pagalba ir žinios – lyg degalai sportiniam automobiliui“, – tvirtino vienas ralio organizatorių Arvydas Petkevičius.


„Prisipažinsiu – buvau maloniai nustebintas ralio bendruomenės ir kitų organizacijų noru pagelbėti organizuojant ralį. Kartu visiems skeptikams galiu pasakyti, kad Lietuvos ralio bendruomenės nariai tai viena didelė šeima, kurią visą, gerai nusiteikusią ir pasiryžusią kovoti iki paskutinių metrų, išvysite atvykę į Zarasus spalio 2–3 dienomis“, – sakė A.Petkevičius.
Sportininkams parengta 13 greičio ruožų. Paskutinis, kurio dalis vingiuos legendinio Stelmužės greičio ruožo kilometrais, bus naktinis, – tai žada daug gražių vaizdų ralio „Samsonas Around 7 Lakes Rally“ žiūrovams ir daug įtampos ir adrenalino sportininkams. Prie starto linijos rikiuosis virš 70 ekipažų .

Organizatorių inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas