Panaudojus droną rasta grybauti išėjusi ir pasiklydusi senolė

Ignalinos rajone pasiklydusią 81–erių moterį pasieniečiai surado panaudoję tarnybinį droną. Į mišką grybauti išėjusi senolė naktį praleido po medžiais, kur slėpėsi nuo darganos.

Po vidurnakčio iš antradienio į trečiadienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Puškų užkardoje gautas pranešimas iš policijos. Pasieniečiai sužinojo, kad grybauti dar dieną išėjusi į namus negrįžo 81–erių Ignalinos rajono gyventoja.

Senolės paieškai į numanomą jos dingimo rajoną nedelsiant buvo išsiųsta užkardos sargyba ir VSAT kinologas su tarnybiniu šunimi. Apieškojusi šalia moters gyvenamosios vietos esančią miškingą teritoriją ir apylinkes komanda jos neaptiko. Tris valandas užtrukusią paiešką apsunkino tamsa ir nepalankios oro sąlygos.

Ieškoti dingusiosios pasieniečiai vėl leidosi kai prašvito, trečiadienio rytą. Tai darė grupė VSAT pareigūnų bei kinologė su tarnybiniu šunimi, taip pat moters artimieji ir aplinkiniai gyventojai. Vietovės žvalgymui iš oro buvo pasitelktas pasieniečių naudojamas dronas.

Medžiais apaugusioje laukymėje buvo aptiktas nelaimėlės dviratis. Tai buvo ženklas, kad judama tinkama kryptimi. Netrukus vietovę žvalgant iš drono ir taip koordinuojant paieškos grupės veiksmus, rasta ir pati dingusi senolė. Ji buvo sąmoninga ir pasieniečiams paaiškino, kad pasiklydusi naktį praleido po medžiais, slėpdamasi nuo darganos. Medikų pagalbos Ignalinos rajono gyventojai neprireikė.

Tiesiąja nuo kaimo, kur moteris gyvena, iki vietos, kur ji buvo aptikta, yra maždaug kilometras.

Pasiklydusią grybautoją VSAT pareigūnai parvežė į namus.

VSAT inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas