Ignalinos baseine – naujos pirtys ir poilsio erdvės

Spalio 20 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centras kviečia ignaliniečius ir svečius apsilankyti baseine ir pasimėgauti atnaujintomis ir naujomis pirtimis bei sūkurinėmis voniomis. Pasiplaukiojus baseine bus galima pasikaitinti ir maloniai atsipalaiduoti net penkiose pirtelėse: druskų garinėje, aromatinėje, saunoje, lietuviškoje ir turkiškoje. Vietoj buvusios vienos dabar veikia dvi masažinės sūkurinės vonios. Vienoje jų kunkuliuoja mineralinis, kitoje – gėlas vanduo. Skiriasi ir vonių vandens temperatūra. Ji pritaikyta ir tiems, kas mėgsta šiltesnį, ir kiek vėsesnį vandenį.

Turbūt labiausiai visus sudomins visiškai naujai įrengta druskų garinė pirtis. Šioje itin drėgnoje pirtyje lankytojai pajus visas naudingąsias druskos savybes. Esant didelei druskos ir garų koncentracijai pasireiškia osmosinis efektas – medžiagų apykaitos skysčiai smelkiasi per odą į labiau druskos prisotintą zoną ir taip kūnas valosi nuo šlakų, o oda aprūpinama mikroelementais. Malonu atsipalaiduoti ir aromatinėje pirtyje, kur pro sienoje įrengtą vamzdelį bus leidžiamas garas su specialiais kvapais. Nebeliko pavadinimo ,,Rusiška pirtis“, dabar tai bus tiesiog lietuviška pirtis. Čia vandenį ant akmenų ir toliau pagal poreikį galės užsipilti patys lankytojai.

Kaip sakė Turizmo informacijos centro direktoriaus pavaduotojas Gintautas Guobys, remonto darbai, prasidėję šių metų birželį, užtruko kelis mėnesius, vasarą baseinas nedirbo, todėl viską pavyko gana greitai pabaigti. Buvo pakeistos ir išplatintos sūkurinių vonių erdvės, naujai išklotos grindų plytelės ir dalis sienų mozaikos. Išgriovus kai kurias sienas, atsirado ir naujų erdvių, kuriose planuojama įrengti papildomas paslaugas, pvz. infraraudonųjų spindulių krėslus. Kaip minėjo vadovas, ne viskas, kas padaryta, matoma lankytojams. Baseino rūsiuose sumontuota sudėtinga sūkurinių vonių įranga, garo ir druskų generatoriai.

Atliktų darbų vertė – apie 85 tūkst. eurų, dalį skyrė Ignalinos rajono savivaldybė, kita dalis panaudota iš sporto ir pramogų centro uždirbtų lėšų. Per praėjusį sezoną baseine ir treniruoklių salėje apsilankė daugiau nei 46 tūkst. lankytojų. O nuo sausio iki rugsėjo mėnesio centro viešbutis buvo užimtas 100 procentų. Žinoma, kelis kartus išaugę skaičiai elektros sąskaitose verčia nerimauti ir peržiūrėti paslaugų kainas, tačiau, kaip sako vadovas, kainos pakils nedaug, didesnę dalį reikalingos elektros energijos pagamins ant stogo įrengta elektrinė, o sunkųjį laiką išgyvena visi, todėl į ateitį visgi reikia žiūrėti optimistiškai, juolab, kad dar laukia naujų planų ir idėjų įgyvendinimas.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas