Drakonų valčių varžybose – daug aistros ir geros nuotaikos

Antroji Ignalinos miesto šventės diena daugybę žmonių sukvietė į miesto paplūdimį prie Gavio ežero, kur pirmą kartą šurmuliavo Drakonų valčių varžybos. Net 18 komandų (valtyje po 20 žmonių) varžėsi dėl stipriausiųjų ir greičiausiųjų vardo. 

Šių varžybų iniciatorius, garsus sportininkas Jevgenijus Šuklinas džiaugėsi, kad varžybos sulaukė tiek daug susidomėjimo. Dalyvavo komanda iš Vilniaus ,,Skrydis“, kelios komandos iš Daugpilio (Latvija), Visagino, taip pat Ignalinos krašto atstovai: Lietuvos kariuomenės, pasienio, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komandos, taip pat komandos ,,Dūkštiečiai“, ,,Savivalda“,

,,Didžiasalio rytas“, Vidiškių ,,Žaibas“, Ignalinos „Sporto centras“ ,,Kū tu kū tu“, ,,Pasienio rykliai“. Kiekviena komanda smagiai prisistatė, skandavo savo sugalvotus šūkius. Dalyvavimas tokiose varžybose labai suvienija žmones, kolektyvus ir atlieka netgi socialinę misiją. Vienoje valtyje susėda 20 irkluotojų ir vairininkas bei būgnininkas, todėl svarbiausias dalykas plaukiant – išlaikyti ritmą, jausti vienas kitą ir labai vieningai irkluoti.

Varžybos buvo tikrai gražios ir kovingos. Viename iš pirmųjų plaukimų nustebino Dūkšto komanda, kurios irkluojama valtis įveikė Lietuvos kariuomenę. Labai stiprūs pasirodė šią sporto šaką puikiai išmanantys visaginiečiai ir svečiai iš Daugpilio. Varžybų čempionais tapo ,,Pasienio rykliai“, antroje vietoje nedaug nuo jų atsilikę ,,Dinaburgo piratai“ iš Daugpilio, treti – jungtinė Visagino ir Pabradės komanda ,,Intersurgical“. Ignalinos ,,Sporto centras“ buvo ketvirti, ,,Dūkštiečiai“ – penkti, savivaldybės komanda ,,Savivalda“ užėmė 6-ą vietą.

,,Dūkštiečiai“ puikiai pasirodė ir trečią vietą laimėjo vyrų grupėje, pirmą ir antrą vietas čia pasidalijo latviai ir visaginiečiai. Moterų grupėje – nugalėtojos buvo Visagino, Dinaburgo ir vilniečių komandos. Visaginiečiai pirmieji buvo profesionalų (mix) grupėje.

Varžybų dalyvius renginio pradžioje sveikino Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė. Apdovanojimus, medalius nugalėtojams įteikė bei už gražų reginį ir puikias nuotaikas dėkojo savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė. Ji džiaugėsi Ignalinos rajono ir svečių komandomis bei vylėsi, kad tokia sporto šventė dar tikrai pradžiugins ne kartą. 

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas