Kvykliuose jau trečią kartą surengta kraštiečių šventė

Nepabūgę alinančio karščio, kartkartėmis gaivinusio lietaus lašais, birželio 13-ą dieną Kvyklių kaimo gyventojai pasimeldę koplyčioje, susibūrė pabendrauti, pasidalyti rūpesčiais ir džiaugsmais. Iš pradžių atrodę lyg ką tik nubudę iš miego, vėliau kvykliškiai įsidrąsino ir susiradę sau porą smagiai trypė šokių aikštelėje.

 

Šventę vedusi Pačkėnų laisvalaikio centro specialistė Loreta Mikalauskienė ragino visus atitrūkti nuo kasdienių darbų ir susitikti su kaimynais, pasigrožėti išpuoselėtomis sodybomis, gatvėmis. Moteris niekam neleido nuobodžiauti – prigalvojo įvairių žaidimų ir atrakcijų.

Garsiais plojimais sutiktas Kvyklių seniūnaitijos seniūnaitis Valdemaras Paškonis sveikino bendruomenę jau tradicine pretenduojančios tapti šventės proga ir linkėjo geros nuotaikos bei smagių šokių.

Aktyvi Kvyklių senbuvė Stefanija Juknonienė, ilgus metus dirbusi vietinės bibliotekos vedėja ir vadovavusi Kvyklių etnografiniam ansambliui, dėkojo seniūnaičiui už jo paslaugumą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas linkėjo kaimo gyventojams neblėstančios sveikatos bei sąžiningumo. Utenos seniūnijos socialinė darbuotoja Rima Petrošienė vylėsi, kad Kvyklių kraštas dar ilgai gyvuos, kad kvykliškiai sulauks anūkų, proanūkių ir bendruomenė tik gausės.

Pasistiprinę Lietuvos šaulių sąjungos Plk. Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės virta šauliška koše ir suneštinėmis vaišėmis, kvykliškiai linksmai trepsėjo šokio ritmu skambant Utenos krašto žmonių su negalia kapelos „Dar ne sutema” (vadovė Zita Kviklienė) liaudiškoms melodijoms. Smagiai nusiteikę žiūrovus linksmino broliai Svajūnas ir Jonas Ilčiukai.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas