Naktis mokykloje buvo kupina įspūdžių

Gruodžio dvyliktosios vakarą ilgai negeso šviesa Vyžuonų pagrindinėje mokykloje, nes čia vyko tradicinė penktoji naktis mokykloje. Kaip ir kiekvienais metais šioje ugdymo įstaigoje dalyvavo ir Plk. Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės 9-osios kuopos šauliai su ir jų vadas Valdu Juodka.

Šventė prasidėjo krepšinio bei salės futbolo varžybomis. Vyko įnirtinga kova tarp mūsų mokyklos mokinių ir šaulių. Po sportinių varžybų visi gerokai praalko, todėl ėmė gaminti bendrą vakarienę. Šios mokyklos 6 klasės mokinės kepė blynus, virė arbatą, o aštuntokė Vilma buvo keksiukų kepimo organizatorė.
Pasivaišinę skanėstais, vieni žaidė šaškėmis, kiti, vadovaujami dailės mokytojos Vandos Jermakienės, iš įvairiausių medžiagų gamino kalėdines eglutes. Daugelio nakties dalyvių dėmesį patraukė „flash mob” turnyras. Vėlų vakarą mūsų draugai šauliai organizavo naktinį žygį su pasala prie Balčio ežero. Daugeliui tai buvo nelengvas išbandymas. Sugrįžę atgal į mokyklą, vieni dalyviai pavargę po smagių nuotykių išskubėjo ilsėtis, o tiems, kuriems miegoti nesinorėjo, žiūrėjo kino filmą.
Išsiskirstėme šeštadienio rytą ir prisižadėjome vieni kitiems susitikti kitąmet.

Laima JAKŠTONIENĖ, mokytoja

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas