Į gyvenimo kelią išlydėta 440 Utenos kolegijos absolventų

Praėjusį šeštadienį Utenos kolegiją baigusių jaunų žmonių veiduose švytėjo šypsena. Gyvenime ši diena jiems labai svarbi: 440 absolventų buvo iškilmingai įteikti diplomai, dar 20 bendrosios praktikos slaugytojų juos gavo šių metų vasario mėnesį, 7 žemės ūkio technologijų studijų programos absolventai – kovo mėnesį.
Šįmet išleista pirmoji Transporto verslo studijų programos nuolatinių studijų absolventų laida.

Šiltais plojimais sutikti diplomų teikimo šventės vedėjai Rūta Petkutė ir Tautvydas Kamsiukas pasveikino gausų būrį absolventų, juos pasveikinti atvykusių artimųjų, draugų.
„Trys metai kolegijoje prabėgo kaip viena įspūdinga, nepamirštama diena didelėje draugiškoje šeimoje… Šiandien ši didelė šeima kartu dalyvauja Diplomų įteikimo šventėje. Pradėkime ją studentų himnu „Gaudeamus igitur”, – ragino vedančioji Rūta.
Renginyje, kuris tęsėsi maždaug dvi valandas, netrūko ir sveikinimų, ir už širdies griebiančių melodijų. Džiaugdamasis gausiu būriu absolventų, Kolegijos direktorius prof. Gintautas Bužinskas linkėjo ne tik asmeninės laimės, bet ir sėkmės integruojantis į darbo rinką. Jaunus žmones pasveikinti atvykęs Utenos Dievo Apvaizdos parapijos klebonas, Utenos dekanato dekanas kunigas Henrikas Kalpokas teigė, kad Uteną visuomet pagyvina ir atjaunina į šį miestą iš kitų šalies kampelių mokslo krimsti atvykstantis jaunimas. Tad linkėdamas jiems nesustoti gyvenimo kelyje, H. Kalpokas palinkėjo gero skrydžio.
To paties linkėjo ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas bei Ukmergės verslo ir technologijų mokyklos, su kuria kolegiją sieja ilgametis bendradarbiavimas, direktorius Jonas Cesevičius.
Po muzikinės dovanos – Jazzu ,,Ką tu su manim darai”, kurią skyrė ,,Saulės” gimnazijos gimnazistės Kristina Leleivaitė ir Raminta Kairionytė, skambėjo kolegijos absolventės Mildos Klišytės muzikinis sveikinimas – mergina ne kartą kolegijos bendruomenę džiugino savo atliekamomis dainomis.
Po linkėjimų ir dainų atėjo pati laukiamiausia šios šventės dalis – diplomų teikimas. Pirmiausia diplomai įteikti absolventams, studijas baigusiems su pagyrimu: vasario mėnesį padėkos įteiktos Marytei Paškauskienei ir Egidijui Zajančkauskui, o birželio 27 dieną – Brigitai Šalčiūnaitei, Aušrai Maigytei, Daivai Samulienei, Martynui Grunevui bei Vidai Gudelienei
Padėkos už dalyvavimą Kolegijos ir miesto bendruomenės renginiuose bei Utenos rajono savivaldybės kultūrinės veiklos plėtros, kokybiškos švietimo sistemos kūrimo, jaunimo užimtumo, ekonominio skatinimo projektuose Utenos rajono savivaldybės mero padėkos pareikštos
Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos absolventei Rūtai Petkutei, Dantų technologijos studijų programos absolventui Egidijui Jurelei, Burnos higienos studijų programos absolventui Linui Liulevičiui.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas