Dauniškio gimnazijos mokiniai rašiklius iškeitė į automobilio vairą

Gegužės 22-ą „Bareikio vairavimo mokykla” pakvietė aktyviausius Dauniškio gimnazijos mokinius į būsimo vairuotojo dieną. Jaunuoliai turėjo galimybę susipažinti su kelių eismo taisyklėmis (toliau – KET) ir sužinoti, kokios nuobaudos gresia jas pažeidus. Drąsiausi išbandė vairavimo simuliatorių, kurį valdyti sunkiau nei realų automobilį. Po saugaus eismo pamokos vairavimo mokykloje, veiksmas persikėlė į praktinio vairavimo aikštelę. Joje mokinius pasitiko ilgametę patirtį turintys vairavimo instruktoriai, pradžiuginę įvairiomis pramogomis ir estafetėmis.

„Bareikio vairavimo mokykla”, anot jos vadovo, jau seniai bendradarbiauja su Utenos mokymo įstaigomis. „Rengiame vaikams saugaus eismo pamokas. Geriausi mūsų draugai – kaimynystėje įsikūrusi Krašuonos progimnazija. Šiemet sugalvojome padovanoti šventę vyresnių klasių mokiniams, kurie jau netrukus galės pradėti mokytis vairuoti”, – kalbėjo M. Bareikis, akcentuodamas, kad pagrindinis šventės tikslas – supažindinti būsimus vairuotojus su jų laukiančia atsakomybe ir parodyti, jog automobilis – toli gražu nėra žaislas. „Dauniškio gimnazija buvo pasirinkta atsitiktinai, ateityje tikrai pradžiuginsime ir kitose Utenos miesto gimnazijose besimokančius jaunuolius”, – žadėjo vairavimo mokyklos vadovas.

Praktinio vairavimo aikštelėje mokiniai pasiskirstę į komandas dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose su savo kapitonais – vairavimo instruktoriais. Kol vieni važinėjo lengvaisiais automobiliais, kiti raižė pievas pramoginiais bagiais. Mokiniams buvo suteikta galimybė susipažinti su krovininiais automobiliais ir motociklais. Vairavimo estafetę greičiausiai įveikė ir savo komandai pergalę iškovojo Mantas Dargužas. Nugalėtojų komandai vadovavo vienas geriausių instruktorių, Vladimiras Nazarovas. Ypatingų pagyrų sulaukė vienintelė su vaikinais besivaržiusi mergina Edita Šileikytė. Būsimo vairuotojo šventėje pralaimėjusių nebuvo, visi dalyviai gavo dovanų, o svarbiausia – įgijo neįkainojamos patirties ir turiningai praleido dieną. Mokinius varžybų metu palaikė socialinė pedagogė Vida Adiklienė ir geografijos mokytoja Ligita Pelikšienė.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas