Utenos gatvėmis riedės karinė technika, jos pažiūrėti kviečiami ir uteniškiai

Uteniškiams dar kartą atsiveria galimybės iš arčiau pamatyti karinę techniką, daugiau sužinoti apie karinę tarnybą ir galimybes tapti savanoriais. Šį savaitgalį prie prekybos centro „Senukai” uteniškių dėmesį trauks galinga Lietuvos kariuomenės technika: tankai, kariniai visureigiai, sunkvežimiai bei ginkluotė.

Utenos, Ignalinos ir Švenčionių rajonuose vykstant Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų organizuojamoms tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2015″, lapkričio 14 dieną, šeštadienį, nuo 11 iki 15 val., mūsų mieste organizuojama karinės technikos ir įrangos paroda. Jos metu miesto ir rajono gyventojai bus supažindinti su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų karine technika, kariūnai, siekdami Utenos jaunimą sudominti karine tarnyba ir galimybėmis tapti kariais savanoriais, pasakos apie karinę tarnybą.
Visuomenei skirtame renginyje bus galima susipažinti su JAV, Kanados, Latvijos, Čekijos, Lietuvos ir Lenkijos karių naudojama technika – tankais, kariniais visureigiais, sunkvežimiais, pėstininkų kovos technika, šarvuotu transporteriu, priešlėktuvinės gynybos kompleksu ir kt.
Lapkričio 8–20 dienomis Lietuvoje vykstančiose tarptautinėse pratybose „Geležinis kardas 2015″ dalyvauja apie 2 tūkst. karių iš 10 NATO šalių ir šalių partnerių. Per šias pratybas naudojama per 500 įvairios paskirties transporto priemonių.

Laikraščio „Utenos diena” inf. ir nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas