udiena.lt lankomumas tapo rekordinis

Paprastai verslui sukurti reikia ne mažiau trejų metų. Per tą laikotarpį susiduriama su daug iššūkių. Verslas arba išgyvena, arba žlunga. Jau rašėme, kad laikraščio leidyba irgi yra verslas. Būna ir taip, kad viena ar kita verslo sritis, šiek tiek ją išmanant, pasiteisina jau po metų ar dvejų. Manau, taip galima teigti ir apie regioninį portalą udiena.lt, kurio lankymas ir operatyvių naujienų apie Uteną paieška tapo daugelio uteniškių kasdienybe.

Rekordinis udiena.lt lankomumas – daugiau nei 40 000 unikalių adresų

Laikraštis „Utenos diena” turi savo skaitytojų ir labai džiugu, kad prie jau buvusio gausaus prenumeratorių būrio šiais metais prisijungė dar per 200 uteniškių. Visoje Lietuvoje tiek laikraščių, tiek žurnalų prenumeratorių gretos didėjo, ir tai galima iliustruoti paprastu pavyzdžiu – laikraščio „Utenos diena” prenumerata yra pigesnė nei jo kaina parduotuvėje. Būna ir taip, kad pasirodžius įdomesniems straipsniams laikraščio parduotuvėje nebelieka jau per pusę dienos, o prenumeratorius yra užtikrintas, kad laikraštį visuomet gaus laiku ir vienas pirmųjų žinos jame publikuojamas naujienas. Daugiausia laikraščių skaitytojų – vyresnio amžiaus žmonės. Tačiau ir jaunimas domisi naujienomis, skaito aktualijas, taigi visa tai jiems reikia pateikti kitu formatu. Būtent dėl tos priežasties prieš pusantrų metų buvo sukurtas regioninis portalas udiena.lt.
Portalo lankomumas paskutinį mėnesį pasiekė rekordines aukštumas – daugiau nei 40 000 unikalių adresų (pagal „Google analytics”, žiūrėkite diagramą Nr. 1). Jei anksčiau savaitgaliais, kai informacijos pateikiame mažiau nei darbo dienomis, per dieną udiena.lt sulaukdavo tik 600–800 lankytojų, tai dabar šis skaičius ir savaitgalį retai nukrenta mažiau 1 500 apsilankymų. Darbo dieną šie skaičiai paprastai svyruoja ir pastarąsias savaites būna nuo 2 200 iki 3 000 unikalių adresų. Didžiausi skaičiai buvo fiksuojami sausio 24 dieną, kai udiena.lt aplankė beveik 10 000 adresatų iš skirtingų kompiuterių, planšečių ar telefonų. Turime prisipažinti, kad buvo sustreikavęs portalo palaikymas, vadinamasis serveris.
Įspūdingai atrodo ir puslapių atsivertimų skaičiai – jų per mėnesį daugiau nei 180 000. Per dieną vidutiniškai 6 000–8 000, rekordinėmis dienomis siekė ir daugiau nei 20 000 per dieną.

Kokia nauda Jums

Daugeliui tai tik skaičiai. Svarstote, kas Jums iš to?.. Pirmiausia Jūsų aktyvus lankomumas skatina mus dar labiau stengtis ir naujienas bei aktualijas pateikti dar greičiau. Antra, verslui tai puiki vieta reklamuotis. Portalo lankomumas daugelį dienų lenkia laikraščio tiražą, taigi Jūsų skelbimą ar reklaminę juostą matys daug lankytojų. Trečia, skelbimus, visai nesvarbu, Jūs siūlote paslaugas, perkate, parduodate ar ieškote išsinuomoti, galima skelbti specialioje udiena.lt rubrikoje „Utenos skelbimai”. Ši rubrika pagal lankomumą yra iškart po „Naujienų”, „Aktualijų” ir „Kriminalų”. Todėl ji – puiki vieta paskelbti kokią nors žinią apie save.

udiena.lt jau turi daugiau nei 2 500 „Facebook” draugų

Pirmiausia, jei dar nesate, tapkite mūsų „Facebook” draugu prisijungdami www.facebook.com/utenosdiena. Taip visuomet savo paskyroje matysite svarbiausias naujienas, aktualijas Utenos mieste ir rajone bei regione, taigi visuomet būsite įvykių centre. Mūsų „Facebook” paskyroje galima diskutuoti, išsakyti savas mintis ir nuomones, pasidalyti informacija ar pateikti pasiūlymų.

udiena.lt – skirtas visiems uteniškiams

Noriu padėkoti visiems portalo lankytojams ir skaitytojams, ypač tiems, kurie nėra abejingi savo krašto naujienoms ir aktualijoms ir pakviečia mus į rengiamas šventes, praneša apie organizuojamą susitikimą ar informuoja apie įvykį. Mes, savo ruožtu, stengiamės viską užfiksuoti ir pateikti skaitytojams, kad visi galėtų dalytis bei skaityti publikacijas, žiūrėti nuotraukas ar filmuotą medžiagą. Daugelis iš Jūsų turite fotoaparatus, išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius, todėl kviečiame visus – ir didelius, ir mažus – pasidžiaugti įvykusia švente, o jei pastebėjote chuliganiškai besielgiantį žmogų, eismo įvykį ar turite kitokios įdomios informacijos, pasidalykite ja su kitais uteniškiais. Nuotraukas, filmuotą medžiagą bei kelis sakinius apie įvykį siųskite el. paštu udiena.lt@gmail.com. Jei neturite galimybių tai padaryti – kvieskite žurnalistus drąsiai skambindami darbo metu tel. (8 389) 61 460 arba visą parą 8 657 47 758.

Visus uteniškius ir miesto svečius regioninio portalo udiena.lt redakcija kviečia užsukti internetiniu adresu www.udiena.lt ir patiems įsitikinti informacijos, nuotraukų bei filmuotos medžiagos gausa ir kokybe.
Pamatyk, ko negali perskaityti.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas