Techninė pagalba Aukštaitijoje: „AukštaitijosVilktis” pasirengę padėti visą parą

Nuolatinio judėjimo reikalaujančioje kasdienybėje, vykdant ūkinę, statybinę ir kitą stambiagabaritės technikos reikalaujančią veiklą, esame priklausomi nuo technikos ir jos kokybiško veikimo. Deja, dėl spartaus gyvenimo tempo ir laiko stokos ne visuomet turime galimybę tinkamai pasirūpinti technine įrangos kokybe, padarytos klaidos ar susidariusios avarinės situacijos lemia darbų sustojimą ir sukelia papildomus rūpesčius, kurie daro neigiamą įtaką suplanuotų darbų sklandžiai eigai. Ypač dažnai ūkiuose, statybų aikštelėse ar miškuose naudojamos transporto priemonės ir įvairūs padargai dirba kone visą parą – dėl smulkių avarijų, užklimpusios technikos, susidariusių pavojingų situacijų sustoja svarbios kasdienės užduotys. Susidūrus su neplanuotomis, sudėtingomis situacijomis techninė pagalba kelyje Utenoje ir visoje Aukštaitijoje teikiama visą parą – kritinių situacijų akivaizdoje „AukštaitijosVilktis” tampa nepamainomu pagalbininku.

Skubi pagalba ištikus nelaimei

„AukštaitijosVilktis” užsiima visų tipo transporto – lengvųjų automobilių, sunkvežimių, miškovežių, ekskavatorių ištraukimu ir buksyravimu. Šios paslaugos yra teikiamos visą parą ir esant itin sudėtingoms meteorologinėms sąlygoms.

Įmonė pasiruošusi padėti, kuomet reikia imtis skubių, sudėtingos technikos panaudos reikalaujančių veiksmų. Pagalbos sulauksite, kai prireiks:

  • Ištraukti užklimpusį sunkų ir negabaritinį transportą ar lengvąjį automobilį.
  • Ištraukti sunkiąją techniką iš griovių.
  • Skubios pagalbos nutikus nelaimei.
  • Prireikus atversti visų tipų sunkųjį transportą.
  • Prireikus skubios pagalbos statybų aikštelėje.

Trukdžių sprendimas – mūsų misija

Ilgametė transporto evakavimo darbų patirtis užtikrina greitus ir kokybiškus rezultatus, o naudojama patvari technika garantuoja jūsų turto saugų grąžinimą į darbų aikštelę, ūkinę veiklą ar sudėtingus miško darbus. Jūsų suplanuotų darbų vizijos trukdžių sprendimas yra mūsų misija, aiškiai suvokiame darbų greičio svarbą ir kokybės siekius. Užtikriname, kad jūsų darbų planų koreguoti neprireiks.

Mūsų paslaugos – nepriklausomai nuo paros laiko ir oro sąlygų

„AukštaitijosVilktis” – užtikrinta techninė pagalba Utenoje, Molėtuose, Zarasuose, Ignalinoje, Panevėžyje, Rokiškyje, Kupiškyje ir aplinkiniuose rajonuose. Jei šiuose miestuose ar šalia jų užsiimate ūkine, statybine ar kita veikla, kurios metu tenka judėti pavojingu reljefu ar esant prastoms oro sąlygoms, nesvarbu, kurioje vietoje esant prireikė skubios evakuacijos ar technikos ištraukimo, „AukštaitijosVilktis” komanda jus suras. Bendraujame lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas