Surinktos lėšos atiteks negalią turinčių vaikų gydymui

Lapkričio 26 dienos vakarą Utenos kultūros centre susirinkusius uteniškius pasitiko nuotaikingos vestuvių muzikantų melodijos. Gausiai susirinkę pasiklausyti vestuvinės muzikos ir dainų, žiūrovai ne tik linksmai praleido laiką, bet ir atsinešė dalelytę gerumo. Utenos Užpalių LIONS klubo organizuotas labdaros koncertas „Rudens spalvos” sulaukė nemažo dalyvių dėmesio – renginio, kuris yra tapęs tradiciniu ir organizuojamas jau 12 kartą, metu surinkti 6877 litai. „Tai didelė suma, kuria mes labai džiaugiamės. Pasiekėme vos ne rekordą ir džiugu, kad žmonės noriai aukojo”, – džiaugsmu pasidalijo Utenos Užpalių LIONS klubo prezidentė Violeta Buterlevičienė.

Šis renginys, pasak prezidentės, buvo išskirtinis – jo metu liejosi smagios vestuvių muzikantų atliekamos dainos, kurias atliko nemažas būrys vestuvių muzikantų iš Utenos, Anykščių ir Molėtų rajonų.
„Pasirodo, uteniškiai nori aukoti, – pastebėjo V. Buterlevičienė. – Tiesiog reikia mokėti pasibelsti į jų širdis”. Prezidentė tikisi, kad kitąmet lėšų bus surinkta dar daugiau.
Šiais metais surinktos lėšos – 6877 litai – atiteks dviejų negalią turinčių vaikučių, gyvenančių šeimynoje ir pas globėjus, gydymui.

„Utenos dienos” inf., V. Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas