Rūšiuojantiems sporto aistruoliams – krepšinio kamuoliai su rinktinės parašais

Net 50 originalių, specialiai 2014 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionatui sukurtų kamuolių su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų parašais laimės tie vaikai ar mokiniai, kurie aktyviai dalyvaus sprendžiant kryžiažodžius arba piešiant piešinius aplinkosaugos tema.

Jau trečius metus organizuojančios projektą „Mes rūšiuojam” Lietuvos švietimo įstaigose Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) kartu su Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija (EGIO) šiemet siekia apdovanoti ir pačius mažiausius krepšinio mylėtojus. Ikimokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 klasių mokiniams skelbiamas piešinių konkursas. Mokiniai kviečiami piešti elektronikos ir baterijų rūšiavimo tema, siųsti savo piešinius organizatoriams. Penki geriausiai socialiniame tinkle Facebook įvertintų piešinių autoriai bus apdovanoti 2014 metų pasaulio krepšinio čempionatui sukurtais kamuoliais su žymių krepšininkų autografais, dar dešimt kamuolių laimės komisijos geriausiai įvertintų darbų autoriai.
Vyresniems projekto dalyviams išlieka galimybė laimėti krepšinio kamuolį sprendžiant kryžiažodžius. 35 originalūs kamuoliai bus išdalinti burtų keliu atrinktiems aplinkosauginių kryžiažodžių sprendėjams. 5-12 klasių mokiniai, mokytojai bei studentai kviečiami spręsti interaktyvius kryžiažodžius projekto internetinėje svetainėje http://mesrusiuojam.lt/kryziazodziai/.
2013-2014 mokslo metais apie 1500 Lietuvos švietimo įstaigų aktyviai dalyvavo projekte ir suvienijo jėgas rūšiuojant elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Šis gausus projekto dalyvių būrys nuo projekto pradžios jau surinko 550 tonų elektronikos ir 19 tonų baterijų atliekų, kurias išmainė į prizus už daugiau kaip 250 tūkst. litų. Rugsėjo 18 d. vyksiančioje šių metų projekto atidarymo projekto šventėje organizatoriai apdovanos ypatingai gerai pasirodžiusius projekto dalyvius.

mesrusiuojam.lt inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas