Rudens mados tendencijos, ką verta turėti savo spintoje

Norime to ar ne, neišvengiamai artėja šaltasis metų sezonas, kuris atneš ne tik vėsesnius orus, bet ir pakoreguos mūsų garderobą. Apie aprangos pokyčius verta pradėti galvoti jau dabar – tuomet rudenį pasitiksite jam pilnai pasiruošusios. Pirmiausia siūlome susipažinti su pagrindinėmis šio sezono mados tendencijomis – galbūt jos įkvėps naujiems atradimams.

Juodos ir baltos palaidinės

Šį šaltąjį sezoną mados tendencijų viršūnėse dažnai galime išvysti paprasčiausią baltą berankovę palaidinę, kurią galima priderinti tiek prie dailaus sijono, tiek ir prie odinių kelnių. Žymiausi mados namai skuba tokius rūbus puošti savo logotipais, tačiau net ir pasirinkus palaidinę be jų, šį sezoną pavyks atrodyti stilingai. Jei visgi labiau mėgstate tamsias spalvas, ieškokite juodos palaidinės su kuo įdomesnėmis iškarpomis, kurios vis dar nesitraukia iš mados. Tokius rūbus drąsiai galėsite priderinti net ir prie formalaus kostiumėlio.

Aštrūs pečiai

Platūs, aštrūs pečiai besidominčioms mada jau turėtų būti matyti. Jei iš anksčiau esate įsigijusios oversized dydžio švarką, šį sezoną ir vėlgi galėsite jį prikelti naujam gyvenimui. Toks rūbas sukurs žavingą kontrastą su trumpais sijonais ar viliojančiomis suknelėmis, tačiau jį lygiai taip pat galėsite priderinti prie bet kurių kitų drabužių. Jei švarką dar tik pirksite, nepabijokite išbandyti ryškesnių spalvų – jos šį sezoną bus ypač madingos.

Megztos detalės

Rudenį labiau nei bet kada norisi jaukumo ir šilumos – akivaizdu, kad galvojant apie šį sezoną, to paties norėjosi ir dizaineriams. Šiais metais dar labiau nei įprastai bus madingos megztos suknelės, megztiniai ir bet kokie kiti panašūs rūbai. Galėsite rinktis įvairiausias jų spalvas ir stilius – svarbiausia, kad paviršius būtų megztas ir švelnus. Įdomu tai, jog tokia tendencija vyraus ne tik kalbant apie spintą, bet ir apie namų interjerą – mezginiai dabar išgyvena savo aukso amžių.

Džinsas nuo galvos iki kojų

Nors tendencija nuo galvos iki kojų apsirengti džinsiniais rūbais kartais vertinami prieštaringai, darydamos tai teisingai, galėsite atrodyti ir žaviai, ir madingai. Geriausia, jei pasirinksite oversized dydžio džinsinį švarką, kurį derinsite prie originaliomis detalėmis papuoštų džinsų. Norėdamos sukurti 60-tųjų stilistiką primenantį įvaizdį, galite rinktis trumpą džinsinį sijoną, prie kurio turėtumėte priderinti spalvotas kojines arba ilgą paltą. Jūs taip pat neprivalote laikytis vienspalvio stiliaus – sumaišiusios kelis skirtingus džinsinius audinius, sukursite dar įmantresnį įvaizdį, kuris šį rudenį bus ypač vertinamas.

Dramatiškas maxi ilgis

Pavasarį ant podiumų dominavę mini sijonai rudenį nusileido iki pat grindų. Daugelyje kolekcijų buvo galima išvysti ilgus, chalato kirpimo ir dirbtinio kailio audinių paltus, tačiau sunku nepastebėti ir žemę šluojančių sijonų bei suknelių. Jos įvaizdžiui gali pridėti lengvo dramatizmo – akivaizdu, kad šį rudenį jis bus ypač sveikintinas. Platų įvairaus ilgio laisvalaikio suknelių pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Ryškiaspalviai viršutiniai rūbai

Jau minėjome, kad šį sezoną bus madingos ryškios spalvos – kaip drąsiai būsite pasiryžusios eksperimentuoti, priklauso tik nuo Jūsų pačių. Tačiau turėtumėte žinoti, kad viena populiariausių šio sezono spalvų bus ryškiai rožinė – su tokiais drabužiais tikrai neliksite nepastebėtos. Taip pat bus madinga nuo galvos iki kojų apsirengti ryškia žalia spalva. Į tendencijų sąrašus sugrįžo ir spalvų blokavimas, kuomet dvi pakankamai ryškios ir kaprizingos spalvos yra derinamos tarpusavyje. Oranžinė ir rožinė, žalia ir mėlyna – šiuo atveju turėsite daugybę erdvės naujiems atradimams.
Apsirūpinusios šiais drabužiais, rudenį pasitiksite atrodydamos itin stilingai. Žinoma, turėtumėte atsižvelgti ir į savo figūros tipą bei asmeninį skonį – net ir tuomet, jei dėl to ne visuomet pataikysite į vyraujančias madas, tokiu būdu atskleisite savo asmenybę.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas