PATARIMAI: Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ, RENKANTIS PLASTIKINIUS LANGUS?

Naujų plastikinių langų paieška ir pasirinkimas atima nemažai laiko ir sukelia daug klausimų: kokio stiliaus plastikinius langus pasirinkti? Ar plastikiniai langai derės prie pastato dizaino? Kokiu būdu varstomus langus rinktis? Iš kur žinoti, ar langai užtikrins energijos vartojimo efektyvumą? Kaip tinkamai montuoti, o vėliau ir prižiūrėti plastikinius langus, kad jie tarnautų kuo ilgiau? ir kt. Savarankiškai rasti patikimus atsakymus į visus šiuos klausimus gali būti sudėtinga, todėl pasidalinti patirtimi sutiko „Megamas“ komandos atstovas. Ką daryti, kad išsirinkti plastikinius langus būtų lengviau ir paprasčiau?

Plastikinių langų stilius ir spalva: ką pasirinkti?

Ne visada geriausias sprendimas plastikinius langus rinktis pagal tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo gražu. Tiek langų stilių, tiek spalvą reikėtų derinti prie statinio. Būtent dėl to „Megamas“ turi platų plastikinių langų pasirinkimą: galima langus dengti bet kuria pageidaujama RAL paletės spalva, lakuoti skaidriu laku ar lakuoti tonuotu laku suteikiant langui norimą atspalvį. Tačiau dažniausiai pasirenkamas ekonomiškesnis variantas – plastikinius langus dengti ta pačia spalva, kaip ir lango išorė.
Lango stilius (formos) ir dydis taip pat labai svarbūs. Geriausia, kai išmatavimus atlieka patyręs specialistas. „Langus gaminančios įmonės yra orientuotos į klientą, stengiasi patenkinti jo poreikius ir pasiūlyti kuo daugiau galimų langų variantų. „Megamas“ gaminamų langų dydis priklauso nuo to, ar jie varstomi, ar ne. Jei varstomi, tai maksimalūs galimi išmatavimai yra 1100 mm x 2400 mm, o minimalūs – 410 mm x 410 mm. Nevarstomų langų maksimalūs išmatavimai yra 3600 mm x 2600 mm, o minimalūs – 330 mm x 330 mm.“, – siūlomų langų asortimentą pristatė „Megamas“ atstovas. Konkrečiau viskas derinama kiekvienu atveju individualiai.

Plastikinių langų varstymas: plačios galimybės rinktis

Langų varstymas – labai svarbi langų ypatybė, nuo kurios priklauso langų eksploatavimo patogumas, komfortas, vėdinimo galimybės. Langų varstymo ypatybės turi būti pasirenkamos įvertinus ir pačią statinio konstrukciją. „Megamas“ savo gaminamiems langams siūlo šiuos varstymo būdus:
Nevarstomus
Atidaromus į šoną
Atidaromus į šoną ir atverčiamus
Atverčiamus
Sulankstomus
Suveriamus
Ištraukiamus – stumdomus
Stumdomus
„Megamas“ langų gamybai naudojami aukščiausios kokybės standartus atitinkantys apkaustai, kurie atitinka itin griežtus saugumo reikalavimus, yra patvarūs ir patogūs varstyti. Kvalifikuotas langų montavimo specialistas gali pritaikyti ir kelis varstymo būdus vienam langui. Pavyzdžiui, jei yra montuojamas didelis langas, viena jo pusė gali būti nevarstoma, o kita – atverčiama. Arba, jei montuojamas trijų dalių plastikinis langas, tai lango vidurinė dalis gali būti nevarstoma, o šoninės dalys – atidaromos ar atverčiamos.

Nauji plastikiniai langai – energijos vartojimo efektyvumo garantas

Būna atvejų, kai pakanka langus atnaujinti ar sureguliuoti ir jie vėl tampa lengvai varstomi, sandarūs ir funkcionalūs. Tačiau kartais geriausia įsigyti naujus, patikimo gamintojo plastikinius langus. Tokie langai ne tik užtikrina sandarumą bei energijos suvartojimo efektyvumą, bet ir pasižymi kitomis naudingomis savybėmis: puikia garso izoliacija, atsparumu ugniai, aukšta kokybe, patogumu naudoti, lengva priežiūra, ilgaamžiškumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Būtent dėl šių priežasčių plastikinių langų populiarumas nemažėja.

Tinkamas langų montavimas ir priežiūra – svarbu jų ilgaamžiškumui

Langų montavimas turėtų būti šios srities specialisto rūpestis, nes netinkamai ar nekokybiškai sumontuoti langai neužtikrins privalumų ir tarnaus trumpesnį laiką, nei turėtų. Tad langų montuotojus reikėtų rinktis atsakingai, o tą padarius, neužmiršti tinkamai prižiūrėti langų. Plastikiniai langai nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau periodiškai juos reikėtų nuvalyti drėgna šluoste, o pastebėjus defektų (pavyzdžiui, sunkesnį varstymą), nedelsiant kreiptis į meistrus, kad šie sureguliuotų langus.
„Megamas“ – patikimas plastikinių langų gamintojas. Susisiekti galima telefonu +370 646 09870, el. paštu info@megamas.lt.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas