Pareigūnai su dovanomis aplankė skurdžiai gyvenančias daugiavaikes šeimas

Jau trečius metus iš eilės Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tęsia gražią gerumo akciją „Pasidalinkime”, kurios metu sunkiai besiverčiančioms šeimoms policijos darbuotojai dovanoja įvairius daiktus. 2014 m. gruodžio – 2015 m. sausio mėnesiais visoje Utenos apskrityje buvo vykdoma Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inicijuota akcija „Pasidalinkime”. Akcijos metu policijos pareigūnai dovanojo pačių surinktus ir tinkamus naudoti daiktus, baldus, buitinę techniką, drabužius. Žaislus, knygeles ir vaikiškus drabužėlius policijos darbuotojų vaikai patys dėjo į krepšius tikėdami, jog šie daiktai bus naudingesni tų šeimų vaikučiams, kurie tokių žaisliukų ar drabužėlių neturi.

Policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su seniūnijų darbuotojais bei žinodami vargingai besiverčiančių šeimų problemas, šventiniu laikotarpiu apsilankė jose bei padovanojo dalelę šventinės nuotaikos. „Juk pareigūnams kasdien tenka susidurti ir matyti vargingiausiai gyvenančius, tad noras prisidėti prie jų gerbūvio ir paskatino dalintis”, – teigė akcijoje dalyvaujantys pareigūnai.
Štai Molėtų rajone policijos darbuotojai dar prieš didžiąsias metų šventes aplankė Molėtų rajono gyventoją, auginančią keturis vaikus ir perdavė šeimai ypač reikalingą dujinę viryklę. Nors daiktas nėra naujas, bet puikiai veikiantis. Vaikams buvo dovanoti rūbai, žaislai, saldumynai. Molėtų rajone akcijos metu buvo aplankytos dar trys šeimos, išdalyti žieminiai drabužiai ir žaislai. Prie šios gražios akcijos prisidėjo ne tik policijos komisariato darbuotojai, bet ir šią idėją palaikantys draugai.
Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai akcijos metu sunkiai besiverčiančioms šeimoms taip pat dovanojo dėvėtus, tačiau dar tinkamus naudoti daiktus. Naujus šeimininkus daiktai atrado Zarasų rajono Imbrado ir Turmanto seniūnijų gyventojų namuose. Čia pareigūnai dovanojo 4 televizorius, vaizdo grotuvą, lyginimo lentą, žaislus, indus, vaikišką vonelę, kuprinę, kėdę, komodą, sekciją, stalą. Didžiausią nuostabą akcijos „Pasidalinkime” metu pareigūnams kėlė žmonių klausimai: „kiek tai kainuoja?” bei pasitikslinimas „tikrai nemokamai?”, o išgirdusiųjų atsakymą: „viskas nemokamai, dovanojame”, veiduose nušvisdavo šypsena ir suspindėdavo akys.
Gražiausių metų švenčių laikotarpiu Visagino policijos komisariato darbuotojai taip pat aktyviai dalyvavo gerumo akcijoje „Pasidalinkime”. Šios akcijos metu komisariato darbuotojai vaikams, augantiems socialinės rizikos šeimose ar netekusiems tėvų meilės ir rūpesčio, paaukojo daug žaislų, drabužių ir kitų jiems reikalingų daiktų. Visas šias dovanas pareigūnai Kalėdinės vakaronės metu įteikė Visagino dienos centro vaikams. Šios akcijos metu Visagino pareigūnai taip pat noriai aukojo ne tik daiktus, bet ir pinigus, už kuriuos iš svetainės www.vaikusvajones.lt  buvo nupirkta viena 11-metės visaginietės svajonė – žieminė striukė ir kepurė.
Ignaliniškiai taip pat jau trečius metus renka įvairius daiktus, kuriuos išdalijo rajono seniūnijose, o šiais metais pradžiugino ir Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro gyventojus, jiems dovanojo 3 vaikiškus vežimėlius, minkštą kampą, sulankstomą vaikišką lovą, 2 vaikiškas lovytes, maniežą, šaldytuvą, virtuvines spinteles, 2 kompiuterius, kėdes, spintą,  drabužius, avalynę.
Anykščių rajone gruodžio mėnesio paskutinėmis dienomis pareigūnai su dovanomis lankėsi Anykščių rajono gyventojų namuose. Jau ne pirmus metus vykdoma akcija „Pasidalinkime” išsiplėtė ir šiais metais už policijos komisariato darbuotojų suaukotus pinigus trims Anykščių rajono šeimoms buvo dovanoti jiems reikalingi daiktai.
Išties nemažai daiktų atrado naujus namus ir Utenos rajone. Čia pareigūnai, kartu su seniūnijų darbuotojais lankėsi sunkiai besiverčiančiose, atokiau gyvenančiose šeimose. Štai viena daugiavaikė šeima, kurioje vyriausioji dukra netrukus susilauks kūdikėlio, gavo ypač reikalingą vaikišką vežimėlį. Šiems namams policijos pareigūnai dovanojo indų bei drabužių. Kitoje šeimoje, kaip papasakojo socialinė darbuotoja, berniukui sulūžo dviratis ir juo nebegalėjo naudotis, tad pareigūnai vaikui padovanojo dar apynaujį dviratį. Naujų šeimininkų sulaukė ir kiti pareigūnų dovanoti daiktai: žaislai, knygelės, šaldytuvas, mokrobangų krosnelė, keli televizoriai, vaikiška kėdutė, vaikiški drabužėliai.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas