Onutės šeimyna penkmetį minėjo vienminčių apsuptyje

Tapo gražia tradicija Utenos rajono šeimynoms kokios nors progos sulaukus, o kartais ir be progos, susiburti vis kitos šeimynos namuose, pasibūti visiems kartu, pasidalinti rūpesčiais ir patarimais, pajusti bendrystės džiaugsmą ir atliekamos svarbios misijos – kad visi vaikai turėtų mylinčią šeimą, saugius ir jaukus namus – svarbą bei jos teikiamą džiaugsmą. Gegužės 23 dieną šventinis susitikimas vyko vyžuoniškių Onutės ir Vyganto Sprindžių, ką tik atšventusių penktąjį šeimynos gimtadienį ir savo asmenines sukaktis, namuose, o į jį atvyko ne tik Utenos rajono šeimynos, tačiau ir svečiai iš Rokiškio rajono.

Du savo vaikus užauginusi O. ir V. Sprindžių šeima dabar savo širdies šilumą dovanoja devyniems globotiniams. Likimo nuskriaustus, biologinių tėvų rūpesčio stokojusius vaikus Onutės šeimyna globoja jau penkerius metus, per tą laiką jų namuose, ilgiau ar trumpiau, gyveno kone dvidešimt globotinų. Gražus šeimynos gimtadienis tapo prasminga proga Vyžuonose surengti šeimynų susitikimą.
Besiruošdama svečių priėmimui O. Sprindienė ne tik rūpinosi, kad nieko netrūktų ant stalo, tačiau ir surengė savo mamos, žinomos mūsų krašto tautodailininkės, audėjos Bronės Uborevičienės audinių parodėlę.
Vidurdienį susirinkusios šeimynos ir kiti sveikintojai užplūdo naują pavėsinę ir visas kiemo erdves. Šeimynų pasveikinti ir maldos prie šventinio stalo sukalbėti atskubėjo Vyžuonų šv. Jurgio parapijos klebonas Eugenijus Staleronka.
Viena pirmųjų į šventę atvyko O. Sprindienės pusserė Stasė Morkūnienė, lydima dabar jau užaugusių buvusių globotinių. Globotinių lydima Sprindžius sveikino Utenoje įsikūrusios šeimynos „Savi nameliai” mama Nijolė Bernotienė.
Iš toliausiai į Vyžuonas atvyko Rokiškio rajone, Lukštų kaime, įsikūrusi gausi Katalėjos šeimyna, suteikusi namus net dvylikai globotinių ir auginanti du savo vaikus. Tądien Sprindžių kieme netrūko sveikintojų iš Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro, Utenos rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Utenos vaikų globėjų klubo.
Didžiuodamasis neseniai užsimezgusia artima draugyste šiltai šeimininkus sveikino LR Seimo narys Rokas Žilinskas, linkėdamas stiprybės, ištvermės, neblėstančios meilės.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas