Nuo šiol LP EXPRESS paštomatų siuntas galima palikti ir paštuose

LP EXPRESS paštomatais siunčiamas siuntas nuo šiol galima palikti išsiuntimui ne tik paštomatuose, bet ir bet kuriame pašto skyriuje. Klientų patogumui vietų, kuriose galima palikti paštomatu norimas išsiųsti siuntas, kiekis išauga dvigubai – iki 527 vietų. Atnešus paruoštas siųsti paštomatu siuntas į pašto skyrių, jas galima palikti tam skirtoje vietoje be eilės, pašte galima atsispausdinti ir siuntos lipduką.

„Šiais metais LP EXPRESS paštomatais keliauja beveik dvigubai daugiau siuntų nei praėjusiais metais. Tai yra pats populiariausias siuntimo būdas Lietuvoje. Atsižvelgdami į šias tendencijas, nuolat plečiame paštomatų tinklą, taip pat ieškome ir kitų alternatyvų, kad klientai galėtų kuo greičiau ir patogiau išsiųsti siuntas. Galimybė pašte palikti paštomatu siunčiamas siuntas – viena iš jų. Ji ypač patogi, kai vienu kartu norima išsiųsti ne vieną siuntą, taip pat pravartu užsukti ir paštomatų piko metu ar kai reikalingame paštomate nėra laisvos reikiamo dydžio dėžutės. Ši praktika puikiai pasiteisino praėjusiais metais šventiniu laikotarpiu, tad kviečiame klientus pasinaudoti galimybe ir siuntas išsiųsti greičiau bei patogiau tiek artėjančiu šventiniu laikotarpiu, tiek nuolatos“, – sakė Klientų patirčių departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Iki šiol norėdami siųsti siuntas iš paštomato į gavėjo pasirinktą paštomatą ar konkrečiu gavėjo adresu, klientai siuntas turėdavo pristatyti į paštomatus. Nuo gruodžio 6 dienos Lietuvos pašto savitarnoje suformavę siuntimą paštomatu, esant poreikiui, tiek privatūs, tiek verslo klientai turės galimybę siuntas pristatyti išsiuntimui ne tik į pasirinktą LP EXPRESS paštomatą, bet ir į artimiausią, pakeliui esantį pašto skyrių. Taip 285 LP EXPRESS paštomatus papildo net 242 pašto skyriai, išsidėstę beveik kiekviename mikrorajone didmiesčiuose, taip pat miestuose ir miesteliuose. Pašto skyriai įsikūrę dažnai gyventojų lankomose vietose, didelė dalis – prekybos centruose, tad juos pasiekti tiek pėsčiomis, tiek automobiliu bus taip pat patogu kaip ir paštomatus.

Pašto skyriuose jų darbo laiku paštomatais siunčiamas siuntas galima palikti be eilės, specialiai tam skirtoje vietoje – siuntų palikimo dėžėje arba klientų aptarnavimo vietoje, pažymėtoje iškaba su užrašu „Savitarnos siuntas palikite čia be eilės“.

Atkreipiamas dėmesys, kad norint palikti paštomatų siuntas pašto skyriuose jas reikia iš anksto tinkamai paruošti: siuntimas paštomatu turi būti apmokėtas savitarnoje, kiekviena siunta turi turėti gerai matomoje vietoje užklijuotą siuntos lipduką. Primenama, kad maksimalus siuntos svoris gali siekti iki 30 kg, o dydis turi atitikti XL paštomatu siunčiamos siuntos dydį.

Siuntos lipduką galima atsispausdinti tiesiog namuose, tačiau nesant galimybės, tai taip pat nemokamai ir paprastai galima atlikti paštomate arba daugumoje pašto skyrių.

Iki paštuose nurodyto laiko atneštos paštomatų siuntos bus atiduotos išsiuntimui tą pačią dieną, atneštos vėliau – kitos dienos ryte.

Lietuvos pašto inf.

Reklama: siuskpigiau.lt

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas