Misija įmanoma – sveiki ir žvilgantys plaukai

Pagal plaukus sutinkama, pagal protą palydima – taip galima perfrazuoti lietuvių liaudies išmintį. Kaip ir oda, taip ir kiekvieno žmogaus plaukai yra unikalūs. Vieni turi juos lygius ir tiesius, kiti banguotus, o treti gi džiaugiasi garbanomis. Patys plaukai dar skirstomi į riebius, vidutinio riebumo ir sausus. Vieni plaukai palankesni dažymui, o kitų kirpėjai pataria visai nedažyti. Plaukus labai stipriai veikia ir oro sąlygos ar netgi vanduo, kuriuo jie kas dieną plaunami. Tačiau visiems plaukų tipams yra bendra viena: norint turėti juos gražius ir sveikus – juos reikia prižiūrėti, o tam geriausiai tinka kaukės plaukams. Taigi pakalbėkime plačiau apie geriausias kaukes plaukams.

Plaukų kaukės

Taip, kaip veidui, yra naudojamos veido kaukės https://makeup.lt/brand/26869/, taip ir plaukams yra naudojamos kaukės plaukams.

Paprastai jos pasižymi puikiu atstatomuoju ir drėkinamuoju poveikiu plaukams. Naudojamos kaukės puikia atgaivina visų rūšių plaukus, sugrąžina jiems natūralų spindesį bei suteikia minkštumo, elastingumo.

Plaukams skirtos kaukės negalima painioti su kiekvieną dieną naudojamu plaukų kondicionieriumi. Kondicionierius padeda iššukuoti plaukus ir suteikia jiems drėgmės bei blizgesio. O plaukų kaukė veikia giliau ir intensyviau.

Geriausios kaukės plaukams skirtos užtikrinti plaukų sveikatos ir geros išvaizdos palaikymą. Kadangi plaukai yra skirtingi, paprastai ir jų priežiūrai reikia naudoti skirtingas priemones. Kaip antai yra plaukų kaukių skirtų plaukų atstatymui, maitinimui ar spalvos palaikymui. Drėkinamoji plaukų kaukė skirta sausiems plaukams.

Atskirai reikėtų išskirti priemones skirtas šviesintiems plaukams. Šios kaukės padeda palaikyti plaukų spalvą ir išvengti nepageidaujamo geltono atspalvio. Jos taip pat maitina ir drėkina plaukus bei padeda jiems atsigauti po dažymo procedūros.

Geriausios kaukės plaukams

Pačios geriausios plaukų kaukės skirtos visiems plaukams nėra. Nes kaip ir daugeliu atvejų, kas skirta viskam, tas netinka niekam. Kadangi plaukai ir plaukų tipai skirtingi, susiduriama su skirtingomis jų problemomis, todėl ir kaukių skirtų plaukams yra skirtingų. Siekiant džiaugtis nepriekaištingais ir gražiais plaukais geriausia kaukes naudoti reguliariai, taip išvengiant plaukų išsausėjimo, vėlimosi ar neigiamo temperatūrų poveikio. MAKEUP.LT asortimente galima rasti ir nuolatiniam naudojimui, visų tipų plaukams pritaikytas kaukes.

Siekiant atsiauginti plaukus, ypač rekomenduojama naudoti jiems skirtas kaukes. Įdomu tai, kad sudrėkintas ir pamaitintas plaukas ilgiau išsaugo sveiką išvaizdą, todėl rečiau reikia trumpinti galiukus ir plaukai greičiau atauga.

Susidūrus su plaukų problemomis, jas reikėtų spręsti kuo skubiau, tačiau priemones reikėtų naudoti tik identifikavus problemą, o dar geriau ir pasitarus su profesionaliu kirpėju. Tokiu atveju yra naudojamos intensyvaus poveikio plaukų kaukės, kurios yra skirtos įvairioms plaukų problemoms spręsti. Kaip antai besiriebaluotiems plaukams, ar esant labai dideliam sausumui, plaukų slinkimui ar plaukams pleiskanojant. Intensyvaus poveikio kaukes plaukams reikėtų rinktis tuomet, kai reikia skubiai atgaivinti plaukus arba kai yra pasiekta labai prasta jų būklė.

Geriausios kaukės plaukams susideda iš skirtingų ingredientų. Nustačius, kad plaukai yra sausi, geriausia naudoti kaukę, kuri susideda iš natūralių aliejų, tokių kaip arganas, ar kokosas. Būtent šie aliejai geriausiai maitina plaukus ir jau seniai yra išgarsėję, kaip puiki priemonė atstatyti pažeistiems plaukams.

Keratinai yra natūralūs baltymai, kurių yra plaukuose. Jie svarbūs plaukų elastingumui bei stiprumui palaikyti. Aplinkos poveikis, netinkamos plaukų priežiūros priemonės, arba plaukų tiesintuvo sukeliamas karštis kiekvieną dieną gali išeikvoti plaukų keratiną. Tai gali sukelti plaukų lūžinėjimą ir kitokius pažeidimus. Taigi, kaip tik keratinais praturtintos plaukų kaukės yra rekomenduojamos siekiant atstatyti prarastų baltymų kiekį plaukuose, ko pasekoje plaukai sustiprėja ir tampa švelnesni.

Taigi tinkamai pasirinkus ir reguliariai naudojant plaukams tikslingai parinktas kaukes galima pasiekti puikių rezultatų ir tiek save, tiek aplinkinius džiuginti sveikais, gražiais ir žvilgančiais plaukais.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas