Komedija „Abstinento pagirios“

Kaip abstinentas pagirioja? Ar tai brangiau už įprastines pagirias? O gal tai sąžinės pagirios pamiršus moralinius barjerus? O gal tai tiesiog seksualinės kančios celibato metu? Į visus šiuos klausimus jūs tikrai rasite nuorodas į atsakymus miniatiūrų komedijoje „Abstinento pagirios”. Ir svarbiausia jokios politikos. Puikūs aktoriai ir komikai Artūras Orlauskas ir Ramūnas Šimukauskas, praėjusiame sezone sudrebinę Lietuvos scenas nerealiai juokinga komedija „Traukinys”, šį sezoną vėl paruošė premjerą.

Pats pavadinimas sako, kad tai bus neabejotinai žaismingas, nuotaikingas ir unikalus humoro šou. Tęsdami „Traukinio” sėkmės formulę aktoriai plėtoja miniatiūrų spektaklio viražus, šį kartą dar papildydami visumą juokingais, tikroviškais, įtaigiais ir subtiliais monologais, kiekvieno mūsų gyvenimiškas situacijas išnarpliodami ir vėl supindami komizmo gijomis. Beveik 100 komedijos „Traukinys” spektaklių, parodytų visoje Lietuvoje per pirmuosius metus, davė peno naujoms kūrybinėms idėjoms ir paskatino sukurti spalvingą puokštę naujam personažų spektakliui. Pats pavadinimas „Abstinento pagirios” išduoda, kad tai bus provokuojantis, linksmas, unikalus ir vienintelis tokio tipo kokybiško humoro šou Lietuvoje.
Spektaklyje netikėtu kampu liečiama amžina vyrų ir moterų santykių tema, sveikatos, švenčių, statybų ir kitos kasdieniškos situacijos, su kuriomis susiduriame ne tik Lietuvoje. Aktoriai laisvai ir taikliai improvizuoja, įtraukia į veiksmą žiūrovus, todėl tai yra interaktyvus ir nepakartojamas humoro šou, nes žiūrovai kaskart kiti ir „žaidimai” su jais visada kitokie. Kaip ir „Traukinyje” žiūrovų laukia juokas iki ašarų, iki nukritimo, iki pilvo raumenų patempimo ir žandikaulių išsinarinimo. Žiūrovai įsitikins, kad aktoriai puikiai įsisavino miniatiūros žanrą ir tarsi „maudosi” personažų jūroje neįtikėtinai ir profesionaliai pasikeisdami per kelias sekundes.
Naujoji premjera „Abstinento pagirios” tęsia „Traukinio” sėkmės kelią, bet skiriasi nuo pirmojo naujais garso ir scenografiniais sprendimais, naujomis temomis ir atviromis parodijomis.
Prie šio spektaklio pastatymo dirba tikri savo srities profesionalai. Kostiumus naujam spektakliui sukūrė gero humoro nestokojantis vienas garsiausių Lietuvos dizainerių Aleksandras Pogrebnojus. Scenografijos idėjos autorius Voldemaras Karpuška. Komedijos režisierius ir scenarijaus autorius, 2014 m tarptautinio humoro festivalio laureatas Artūras Orlauskas. Garso režisierius Gediminas Rutkauskas. Vaidina Artūras Orlauskas ir Ramūnas Šimukauskas. Trukmė 1 val. 30 min. be pertraukos. Bilietus rekomenduojame įsigyti iš anksto, nes pavėlavę visada už prastesnes vietas moka brangiau.

Organizatorius – „Komiko teatras”

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas