Kokios yra baldų rankenėlių rūšys, kokios – madingiausios?

Nepameluosime pasakę, jog baldų rankenėlės yra ne tik patogumui, bet ir namams papuošti skirtos. Nuo jų išvaizdos nemaža dalimi priklauso viso namų interjero darnumas ir išskirtinumas. Be to, renkamės tokias rankenėles, kad jas būtų malonu liesti.

Kokios yra pagrindinės baldų rankenėlių rūšys?

Rankenėlių rūšių yra ne viena ir ne dvi. Pagrindinės – tai apvalios, pailgos ir vieno taško rankenėlės. Apvalios ir vieno taško rankenėles yra lengviau tvirtinti – tam reikia prisukti tik vieną varžtą. O kai tvirtinamos pailgos rankenėlės, tada reikia labai tiksliai nustatyti atstumą tarp tvirtinimo taškų.

Kokios rankenėlės pasirinkti virtuvės baldams, vaikų kambariui?

Virtuvės baldų rankenėlių įvairovė garantuoja tai, jog pirkėjai tikrai turi iš ko pasirinkti ir išsirinkti tokias, kurios visiškai atitinka jų lūkesčius. Virtuvės baldams dažniausiai pasirenkamos raidės D formos rankenėlės, nes jos nepriekaištingai įsilieja tiek į modernų, tiek į klasikinį interjerą. O įleidžiamas rankenėles renkasi tie žmonės, kurie patalpos erdvėje taupo kiekvieną centimetrą, todėl vengia bet kokių išsikišimų išorėn.

Profilines rankenėles renkasi tie, kurie savo namuose siekia skoningo vientisumo. O jeigu pasirenkamos rankenėlės-strypeliai, kurios turi daug briaunų, tikrai atkreips dėmesį bendrame interjere. Jeigu namuose auga mažamečiai vaikai, tada jų kambario baldams tiktų žaismingų formų ir ryškių spalvų rankenėlės, kurios mažiesiems teiks daug džiaugsmo ir garantuos gerą jų nuotaiką.

Kaip tinkamai derinti baldų rankenėles bendrame interjere?

Renkantis tokias baldų rankenėles, kurios tinka prie esamo baldo stiliaus. Šiais laikais yra madingos minimalistinės, elegantiškos, pailgos arba kampuotos rankenėlės. Klasikinio interjero gerbėjai renkasi puošnias, apvalesnių formų retro stiliaus rankenėles. Anot interjero dizainerių, prabangos interjerui prideda ir įleidžiamos baldų rankenėlės.

Taip pat reikia nepamiršti, jog rankenėlės dydis turi išlikti proporcingas baldo dydžiui. Nors didesnes rankenėles labai patogu suimti ranka, tačiau jos bendrame kontekste su mažesnių baldų rankenėlėmis gali atrodyti gremėzdiškos.

Pastebėta, jog aukštoms ir siauroms baldo durims tinka ilgos rankenos, o stambiems stalčiams – apvalios. Jeigu nusprendėte atnaujinti baldų rankenėles, jų ieškokite internetinėje furnitūros parduotuvėje: https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/baldu-rankeneles.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas