Kokias grožio dovanas dovanoti?

Grožio procedūrų, kurias galima padovanoti, sąrašas nemažas. Tiek moterims, tiek vyrams gali būti reikalingos plaukų skutimo, manikiūro ir pedikiūro, papuošalų vėrimo paslaugos. Moterims praverčia nagų priauginimo ir stiprinimo geliu, gelinio lakavimo, antakių korekcijos ir dažymo, permanentinio makiažo, depiliacijos vašku, kosmetologo ir kitos paslaugos.

Kokią grožio dovaną galima padovanoti vyrams?

Ne tik vyrai moteris gali maloniai nustebinti, įteikdami joms dovanų kuponą grožio paslaugoms, įmanomas ir atvirkštinis variantas. Dukros, sužadėtinės, žmonos ar mamos savo brangiems vyrams – tėvams, sužadėtiniams, vyrams ar sūnums gali įteikti dovanų čekį madingam kirpimui, barzdos formavimui, veido odos skaistinimui, SPA komplekso ir kitoms panašaus pobūdžio paslaugoms.

Kam moterys skiria ypatingą dėmesį?

Ne vien makiažas ir manikiūras yra svarbūs moterų gyvenime. Jos ypatingą dėmesį skiria ir šukuosenai, nes gražūs plaukai yra išskirtinė dailiosios lyties atstovių puošmena. Todėl nieko keisto, jei moterys per savo gyvenimą ne vieną sykį pakeičia savo plaukų kirpimo būdą, ieškodamos joms pačio tinkamiausio šukuosenos stiliaus. Todėl joms tikrai būtų malonu gauti dovanų kuponą, leidžiantį pasinaudoti šukuosenų stilistų paslaugomis. Viena iš tokių dovanų galėtų būti kare kirpimas salone.

Kodėl moterims verta rinktis kare kirpimo stilių?

Kadangi kare kirpimas išlieka tarp populiariausių stilių ir įprastai patenka į penkių pačių madingiausių šukuosenų penketuką. Už ką šis stilius nusipelno tokio išskirtinio dėmesio? Todėl, kad šis kirpimas tinka beveik visoms moterims, o labiausiai tinka toms, kurios pasiekė keturiasdešimties metų amžių.

Į ką būtina atsižvelgti prieš pasirenkant kare kirpimo būdą?

Prieš nusprendžiant rinktis kare stilių pirmiausiai reikėtų atidžiai įvertinti savo veido bruožus, esamą plaukų ilgį. Kare kirpimas gali būti taikomas ir trumpiems, ir ilgiems plaukams. Puiku yra tai, kad šio stiliaus kirpimą kiekvienu atveju galima pritaikyti individualiai, nes jo variacijų yra be galo daug. Šukuosenų stilistų nuomone, kare kirpimas išskirtinai gražiai atrodo tada, kai plaukai būna nudažomi sruogelėmis, nes jos šukuosenai dovanoja žaismingumą. O jeigu moteris nori atrodyti santūriau ir dalykiškiau, tada geriau plaukus dažyti vientisa spalva.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas