Karšta sriuba Utenoje sušildys vienišų žmonių širdis

Gruodžio 17 dieną (šeštadienį) pirmą kartą Utenoje karšta sriuba bus maitinami vieniši, seni ir sunkiai sergantys žmonės, kurie negali pasirūpinti savimi, o iš visuomenės jiems reikalinga parama. Tądien prie miesto turgavietės 9 val. bus vykdoma paramos akcija „Maltiečių sriuba 2016″, kurią organizuoja Maltos ordino pagalbos tarnybos Utenos grupė.

Štai praėjusiais metais akcijos „Maltiečių sriubos” metu paaukotas lėšas 17-oje miestų vienišiems seniems žmonėms į namus nuvežta daugiau kaip 116 000 porcijų šilto maisto. Tokią pagalbą gavo tie, kurie iš niekur kitur jos sulaukti nebesitiki – kiekvienas gavėjas buvo atsakingai atrinktas tariantis su seniūnijų darbuotojais, šeimos gydytojais, bendruomenių nariais.
Šiais metais tokia akcija Utenoje bus vykdoma pirmą kartą, tad gyventojai bus kviečiami patys ateiti iki turgavietės, kur bus dalijama karšta sriuba. „Ruoštis maltiečių sriubos akcijai – kartu ir didelis iššūkis, ir malonumas. Mums tai pirmoji akcija, tad patirties sėmėmės iš kitų miestų ir rajonų. Labai džiugino, kad organizuojant akciją pagalbos sulaukėme iš daugelio Utenos rajono organizacijų, visi geranoriškai sutiko padėti. Pasiruošimas šiai akcijai kiekvienam Utenos maltiečių grupės nariui leido pajusti, kad jis – draugiškos, didelės vidinės motyvacijos žmones vienijančios, vis dar augančios, stiprėjančios komandos narys”, – portalui udiena.lt sakė Maltos ordino pagalbos tarnybos Utenos grupės vadovė Diana Tumėnienė.

Laikraščio „Utenos diena” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas