Patarimai kaip prižiūrėti natūralios odos baldus
ĮvairenybėsPatarimai kaip prižiūrėti natūralios odos baldus
2020 vasario 27, Ketvirtadienis 11:12

Patarimai kaip prižiūrėti natūralios odos baldus

Patarimai kaip prižiūrėti natūralios odos baldus

Natūralios odos baldai labai dažnai vadinami vienu lepiausiu pasirinkimu, tad juos turi pirkti tie, kurie turi laiko kambarių priežiūrai. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi baldai gaminami iš aukščiausios kokybės odos, kuri sėkmingai apsisaugo pati nuo aplinkinių dirgiklių, kurie gali sutrumpinti jos funkcionalumo laiko tarpą.

 

Taip, odiniai baldai reikalauja šiek tiek priežiūros, tačiau ji reikalinga bet kokios medžiagos baldams, tad oda yra ne išimtis. Svarbiausia žinoti – kaip valyti odinius baldus, kaip juos prižiūrėti, kad jie kuo ilgesnį laiko tarpą išliktų estetiškai patrauklūs ir netektų kreiptis į meistrus, kurie užsiima odos tvarkymo aspektais.Priežiūra prasideda nuo tinkamiausio ir kokybiško baldo pasirinkimo. Kai jis jau yra namuose – sekančio žingsnio metu baldui reikia rasti tinkamą stovėjimo vietą. Nėra geras pasirinkimas nei saulės atokaita, nei baldo statimas greta kaitrių šilumos šaltiniu. Kai vietą radote – reikia įvertinti, ar nėra aplinkos dirgiklių, kurie gali baldą sugadinti greičiau. Pavyzdžiui, dažniausiai labai kenkia gyvūnų nagai, taip pat, vaikai, kurie linkę piešti ant baldų. Tokiu atveju paviršius verta padengti specialiais užklotais.
Žinoma, odinių baldų priežiūrai labai siūlome rinktis specialias valymo priemones, kurios skirtos būtent eko odos priežiūrai. Naudokite jas saikingai, kadangi per didelis net ir specialių valymo priemonių kiekis gali būti Jums žalingas. Taip pat siūlome pabandyti su chemikalais pavalyti mažus odos plotelius, kad matytumėte, kaip oda reaguoja su medžiaga ir pastebėtumėte, ar ant odos neliko kokių nors pokyčių.
Natūralios odos baldai yra labai mėgstami, kadangi ji ne tik labai puikiai atrodo, tačiau ir yra ilgaamžiai. Jeigu norite, kad baldas tarnautų dešimtmečius – siūlome investuoti į kokybę, kuri dažnai vadinama optimaliausiu kainos bei kokybės santykiu.

 

 

 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1870
Vakar apsilankė:10585
Šią savaitę apsilankė:1870
Šį mėnesį apsilankė:1870
Viso (nuo 2015-02-16):13803432
Šiuo metu naršo:
128
2020-06-01
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!