Išėjęs į pensiją A. Gildutis didžiausią dėmesį skirs bendruomenei ir savo pomėgiams

Praėjusią savaitę Utenos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Gildutis paliko savo darbo vietą, atsisveikino su kolegomis ir išėjo į užtarnautą poilsį. Nuo šiol jis visą laiką skirs maloniam užsiėmimui – savo sodybos tvarkymui, o vėliau – galbūt ir studijoms.

Gegužės 15 dieną, penktadienį, Algirdas Gildutis Utenos rajono savivaldybės administracijoje praleido paskutiniąją darbo dieną, savo kolegoms paspaudė rankas ir atsisveikinęs išėjo į užtarnautą poilsį. Už nepriekaištingą darbą padėkos žodžių negailėjo rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, meras A. Katinas, sėkmės naujajame gyvenimo etape linkėjo Seimo narė Milda Petrauskienė.
Algirdas Gildutis daugiau nei 20 metų sąžiningai dirbo mūsų krašto labui: jo pastangomis Utenos rajone sėkmingai įgyvendinus projektus, pasiekė nemenkos Europos Sąjungos lėšos. Anksčiau dirbęs banke, A. Gildutis 1998 metais pradėjo dirbti Utenos rajono savivaldybės administracijoje.
„Reikia mokėti laiku sustoti ir išeiti iš darbo”, – šypsojosi A. Gildutis, kurio teigimu, artimiausiu metu jis didžiausią dėmesį skirsiąs bendruomenės reikalams ir šiuo metu netgi svajojantis tapti III amžiaus universiteto studentu. „Anksčiau tam neturėjau laiko. Šiltuoju metų laiku didžiausią dėmesį skirsiu sodybai, o atėjus žiemai – bendruomenei bei studijoms”, – savo būsimus planus atskleidė A. Gildutis.
Artimiausiu metu Utenos rajono savivaldybės administracijos vadovybė spręs, kas užims buvusio Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėjo darbo vietą.

V. Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas