Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti tepant gelinį laką ant nagų

Jei norite sutaupyti pinigų ir nenorite reguliariai lankytis grožio salone, patartina kokybišką gelinį laką tepti geriausiu įmanomu būdu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusipirkti tokio tipo gaminio vietinėje parduotuvėje ir kuo geriau juo lakuoti nagus. Šiame straipsnyje pabrėšime keletą dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, kai norėdami savarankiškai lakuoti nagus geliniu laku.

Geliniai nagai paruošimas

Štai žingsniai, kuriuos reikia atlikti iki tol kol gelinis lakas bus tepamas ant nagų. Pirmasis žingsnis, kurio turėtumėte laikytis, yra nuvalyti šias kūno dalis ir tinkamai jas suformuoti prieš naudojant ant jų tokio tipo produktą. Jei manote, kad jie yra geros formos, patartina visais įmanomais būdais vengti šio žingsnio. Priešingu atveju patartina naudoti aukštos kokybės kirpimo mašinėlę, kad jas nukirptumėte ir kad visomis įmanomomis priemonėmis pašalintumėte papildomą jų dalį. Kad juos kuo geriau išlygintumėte, turėtumėte naudoti aukštos kokybės pjaustytuvą, kad jie būtų lygūs.

Rekomenduojamas Odelių šalintuvas iš Vitrinapro.lt

Antrasis žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra tepimas aliejumi, kremu, odelių losjonu ir kitais svarbiais produktais. Turėtumėte leisti jiems tam tikrą laiką prilipti prie šių kūno dalių, o po to kokybiška odelių lazdele odelę pastumti atgal.

Kitas jūsų žingsnis – nusiplauti rankas skystu muilu ir naudoti aukštos kokybės šepetėlį, kad veiksmingai pašalintumėte dulkes ar nešvarumus nuo nagų. Turėtumėte leisti jiems išdžiūti per nustatytą laiką. Tada rankas patepkite losjonu ir nuvalykite nagus kokybišku nagų lako valikliu.
Turėtumėte užtepti vieną sluoksnį šio produkto, taip pat palikti juos po ultravioletine lempa ir leisti jiems išdžiūti geriausiu įmanomu būdu. Turėtumėte laikytis šio gaminio gamintojo nurodymų ir šiuo klausimu pasitarti su salono specialistu.
Kitas žingsnis, kurio turėtumėte laikytis, yra užtepti vieną sluoksnį šio produkto ir leisti jiems išdžiūti po ultravioletine lempa tam tikrą laiką. Jei norite, kad jie išdžiūtų greitai, patartina juos tam tikrą laiką laikyti po šios rūšies šviesa. Jei nagai visiškai išdžiūsta, kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra užtepti vieną sluoksnį šios rūšies produkto ant nagų ir vėl tam tikrą laiką palaikyti juos po ultravioletine šviesa.

Paskutinis žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, – naudoti valomąjį losjoną, kad nuvalytumėte nagus.

Kiek laiko laikosi geliniai nagai su galiukais?

Gelinis lakas visiškai nepanašus į įprastą nagų laką ir jam reikia UV arba LED šviesos, kad susidarytų kietas sluoksnis. Kiek laiko išsilaiko geliniai nagai? Vidutiniškai geliniai nagai išsilaiko nuo dviejų iki trijų savaičių.

Kodėl po gelinio lakavimo mano nagai tokie silpni?

Dėl gelinio lako natūralūs nagai nėra silpni ar ploni. Nagai tampa silpni ar ploni po pakartotinio gelinio lakavimo, nes paruošimo metu nagų paviršius per daug apnuoginamas ir netinkamai pašalinamas gelinis lakas.

Kas geriau akriliniai ar geliniai nagai?

Akriliniai ir geliniai nagai – tai dirbtiniai nagai, kuriais patobulinami natūralūs nagai. Geliniai nagai paprastai suteikia blizgesnę ir natūralesnę išvaizdą, o akriliniai yra tvirtesni ir patvaresni, palyginti su geliniais.

Kodėl mano nagai po gelio yra lipnūs?

Po kietėjimo jūsų nagai bus lipnūs. Nesijaudinkite, jie yra sausi, tiesiog pasibaigus kietėjimui gelinis lakas turi lipnų (dar vadinamą inhibicinį) sluoksnį. Naudokite nepūkuotą servetėlę su 91 % alkoholiu, kad nuvalytumėte lipnų sluoksnį, esantį ant gelinio lako viršaus. Nebijokite nuvalyti nago, jis yra sausas.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas