Ignalinos kredito unija – klientų patogumui – naujose patalpose

Viena didžiausių kredito unijų Lietuvoje vėl atsinaujino. Prieš pat šv. Velykas persikėlusi į naujas patalpas Ignalinos kredito unija (KREDA) jau pačią pirmą dieną sulaukė klientų, kurie buvo maloniai nustebinti erdviomis patalpomis, maloniu priėmimu ir netikėta visaginiečių paroda, skirta Velykoms.

Paslaugos ir uteniškiams, ir verslui

Visiems skaitytojams, ypač Utenos krašto verslininkams, svarbu žinoti, jog Ignalinos kredito unijos (KREDA) Utenos skyrius yra visos šio krašto bendruomenės ir regiono bankas. Kaip tvirtino šio skyriaus vadovė Laima Malinauskienė, turinti ilgametę darbo bankininkystės srityje patirtį, kredito unija – tarsi regiono bankas, teikiantis visas įprastas finansines paslaugas, patariantis žmonėms bei verslams visais su finansų valdymu susijusiais klausimais. Pasak L. Malinauskienės, jei kiti šalies bankai tolsta nuo klientų apsiribodami virtualia erdve, jos vadovaujamas skyrius atvirkščiai – kalbasi su žmonėmis akis į akį ir kviečia užsukti bet kokiais su finansais susietais asmeniniais ar įmonės klausimais. „Skirtingai nei kiti komerciniai bankai, mes visuomet stengiamės būti šalia savo klientų ir jiems padėti“, – tvirtino Utenos skyriaus vadovė. Pasak jos, naujame skyriuje dirbama ir su grynaisiais pinigais – jų galima įnešti, išsiimti ar sumokėti už komunalinius mokesčius. Taip pat galima paimti paskolą, gauti mokėjimo kortelę ar padėti indėlį. Skyriuje nuolatos rengiamos ir įvairios regiono menininkų parodos. Šiuo metu unijos klientai gali pasigrožėti šiemet dešimtmetį mininčios parodos „Margučiai Europos spalvomis“ darbais. „Ši paroda unijos patalpose bus eksponuojama iki balandžio pabaigos, vėliau galimybę rodyti savo darbus turės ir kiti regiono menininkai“, – pažymėjo L. Malinauskienė.

Beje, naujų Utenos skyriaus patalpų atidarymo metu Ignalinos kredito unija uteniškiams parengė staigmeną – net 2 proc. siekiančias 12 mėnesių terminuotųjų indėlių palūkanas. Tai – dvigubai daugiau nei už tokios pat trukmės indėlį siūloma unijos klientams kituose miestuose. Ši akcija truks iki gegužės 31 d.
Simbolinėje Utenos skyriaus atidarymo naujose patalpose šventėje dalyvavęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo vadovas Jurgis Dumbrava, beje, jau Ignalinos kredito unijos valdybos narys, tvirtino, kad ši kredito unija labai paranki ir regiono verslininkams, kuriems jis atstovauja. Kredito unija teikia finansines paslaugas ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims. Ignalinos kredito unija rūpinasi regiono verslais. „Ignalinos kredito unijos specialistai jau daugeliui uteniškių versle padėjo žengti pirmuosius žingsnius, kitiems buvo ištiesta pagalbos ranka sunkmečio laikotarpiu, į kurį regiono verslai yra pakliuvę pastaruoju metu. Ir tuo labai džiaugiamės, nes abipusis bendravimas padeda net ir jauniems verslininkams įgyvendinti jų idėjas. Padedame jiems ne tik teikdami finansines paslaugas – patariame ir konsultuojame tolesnėje jų veikloje“, – pabrėžė Utenos skyriaus vadovė L. Malinauskienė.

Kodėl Ignalinos kredito unija?

„Atsakymas paprastas – Ignalinos kredito unija atlieka praktiškai visas finansines paslaugas, kurios reikalingos uteniškiams, – sakė L. Malinauskienė. – Mes nesame milžiniškas ir nuo savo klientų nutolęs bankas, nes būdami šalia Jūsų visus poreikius suprantame geriau, o finansų paslaugas bendruomenės nariams galime suteikti kur kas pigiau nei visi kiti komerciniai bankai.“ Ignalinos kredito unija gali finansuoti net iki vieno milijono dydžio projektus, išduoti įvairias paskolas, net ir būstui pirkti. „O klientu tapti labai paprasta, pajiniam įnašui reikia turėti tik 30 Eur“, – sakė L. Malinauskienė.

Beje, kaip tvirtino Ignalinos kredito unijos, turinčios daugiau kaip 5 500 pajininkų, administracijos vadovė Violeta Čeponienė, yra svarstoma idėja su vienu iš Rytų Aukštaitijoje veikiančių degalinių tinklų – Ignalinos kredito unijos klientai, pilantys kurą, gautų tam tikrų nuolaidų. Taip, anot jos, vyktų savotiškas bendradarbiavimas. Ši idėja jau yra įgyvendinama Ignalinoje su keletu parduotuvių „Jie reklamuoja mus, mes – juos. O mūsų klientai tose parduotuvėse gauna nuolaidų net iki penkių procentų“, – savo idėjomis dalijosi administracijos vadovė.

Autoriaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas