Apdovanoti nusipelnę 2020-ųjų Aukštaitijos regiono verslininkai

Birželio 23 dieną Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Panevėžio PPAR) sukvietė savo narius į metinį apdovanojimų renginį Panevėžio dailės galerijoje. Iškilaus renginio metu pasveikinti, pagerbti ir apdovanoti 2020-ųjų Aukštaitijos regiono verslininkai, verslo įmonės, kurios savo kasdieniu darbu įrodė, kad viskas įmanoma, jei sieki savo užsibrėžto tikslo.

2020 metai buvo sudėtingi visiems – buvo kupini iššūkių, o pandemija pakoregavo daugelį dalykų, bet privertė verslininkus susitelkti ir 2020 metus užbaigti pozityviomis nuotaikomis.

Sėkmės receptas

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas sveikino Aukštaitijos regiono verslo atstovus, kurie sugebėjo susitelkti ir nepasimesti sunkiausiosiose  situacijose bei pasiekti gerų rezultatų.

„Sėkmė atsiranda darant. Nors tikslų nustatymas ir planavimas gali padėti, galiausiai sėkmė priklauso nuo to, ar reguliariai ir nuosekliai atliksite reikalingus veiksmus. Verslo sėkmės receptas – darbštumas, stipri ir patikima komanda, verslo etikos laikymasis, išsilavinimas, profesionalumas. Todėl čia susirinko tie, kurie iš tiesų myli darbą, džiaugiasi pasiekimais ir visada siekia geriausio rezultato, sprendimo ar išeities“, – kalbėjo S. Gailiūnas, o jam pritarė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius.

Pandemija pakeitė tradicijas

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius priminė, kad pandemija pakoregavo kasmetį Rūmų narių apdovanojimų renginį.

„Vakaras vykdavo metų pabaigoje, bet pandemija pakeitė tradicinio renginio laiką ir formą. Tačiau tai nesumenkino garbingų apdovanojimų vertės, nes verslo įmonės dirbo, siekė naujų verslo aukštumų. Taigi, šventė, nors ir pakoreguota, – iškili, o apdovanojimai įvairūs ir pelnyti“, – sakė V. Matkevičius ir džiaugėsi, kad pavyko surengti apdovanojimų popietę.

Įteikė padėkos ženklus

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklas už 2020 metų veiklos rezultatus įteiktas uždarajai akcinei bendrovei „Tyla“ pernai paminėjusiai savo veiklos 30-metį.

Toks pats ženklas už aktyvią visuomeninę veiklą bei pagalbą Panevėžio gydymo įstaigoms įteiktas UAB „Kalnapilio –Tauro grupė“ ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrui – Aukštaitijos regiono profesinio mokymo lyderei.

Paminėtos pačios geriausios

Geriausios Panevėžio apskrities gamybos įmonės – UAB „Schmitz Cargobull Baltic“, nuolat kurianti naujus gaminius ir beveik 90 procentų priekabų it puspriekabių eksportuojanti į daugelį pasaulio šalių ir UAB „Geld Baltic“, vos prieš keletą metų įkurta įmonė, gaminanti liofilizuotus produktus.

Geriausios Panevėžio apskrities paslaugų įmonės – bendrovė „Panevėžio butų ūkis“, sunkiu karantino metu puikiai organizavo darbus, aptarnavo klientus ir net padidino paslaugų apimtis ir UAB „SDG“, kurios teikiamos paslaugos pasižymi aukštais intelektualiais reikalavimais darbuotojams, plačiu inžineriniu spektru bei sprendimų verslui gausa.

Beje, šios įstaigos altruistinė veikla matoma Panevėžyje – remia Juozo Miltinio dramos teatrą , Muzikinį teatrą, Panevėžio miesto vyrų krepšinio klubą „Lietkabelis“.

2020 metų Lietuvos eksporto prizas įteiktas UAB „Soltera“. Įmonė yra įdiegusi naujos technologijos agro perlito gamybos liniją.

Įteikė Darbo žvaigždes

Iškilmingame renginyje įteiktos Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzinės Darbo žvaigždės įteiktos. Jomis apdovanoti bendrovės „Tyla“ generalinis direktorius Laimutis Januševičius ir tos pačios bendrovės direktorius Egidijus Butėnas bei UAB „Utenos krosnys“ generalinis direktorius Remigijus Bracas.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Darbo žvaigždės medaliais apdovanoti: UAB „Schmitz Cargobull Baltic“ SSF cecho meistras Albertas Rusteika, tos pačios įmonės Planavimo ir gamybos vadovas Tautvydas Švežikas, UAB „Tyla“ vyriausioji buhalterė Loreta Laužikienė ir elektrikas Laimis Drevinskas.

Inovatyviausios Panevėžio įmonės nominaciją įsteigė Panevėžio miesto savivaldybė ir meras Rytis Mykolas Račkauskas prizą įteikė bendrovei Techninis projektas“.

Nepamiršti darbštuoliai iš Utenos apskrities

Geriausių 2020 metų Utenos apskrities gamybos įmonės apdovanojimą už verslo plėtrą, naujų produktų kūrimą ir  darbuotojų skaičiaus didinimą pandemijos laikotarpiu pelnė UAB „Rokiškio pieno gamyba“.

Geriausios tų pačių metų 2020 metų  Utenos apskrities paslaugų įmonės titulas atiteko VšĮ R.L. GYM Sporto ir Sveikatingumo Centrui – už aktyvų ir labai svarbų socialinį darbą padedant neįgaliesiems bei vaikų poilsio stovyklų organizavimą.

„Lietuvos eksporto prizu 2020“ apdovanota UAB „Samsonas Motorsport“ gaminanti pavarų dėžes bei komponentus lenktyniniams automobiliams.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzos darbo žvaigždė įteikta UAB „Rokiškio pieno gamyba“ gamybos ir administracijos direktorei Ligitai Trumpaitei–Lumpickienei.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbo žvaigždės medaliais pagerbti įvairių profesijų lyderiai: UAB „Stingas“ komercijos direktorius Vaidas Backevičius, AB „Rokiškio mašinų gamykla“ gamybos meistras Albertas Kesylius ir tos pačios įmonės gamybos meistras Virgilijus Krasauskas, UAB „Stigma“ įrengimų ir įrangos remonto baro vadovas Vidmantas Lėpas ir tos pačios įmonės kokybės direktorius Artūras Milinskas, UAB „Naftėnas“ vyriausiasis finansininkas Rimantas Janulevičius, UAB „Autrega“ komercijos direktorė Rimgailė Pribušauskė, AB „Lietkabelis“ vyriausiasis technologas Bronius Pilipas ir tos pačios bendrovės inžinierius-šilumininkas Alvydas Jakštonis.

2020 metų Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų ambasadoriaus titulas suteikiamas Martynui Samsonui – UAB „Samsonas Motorsport“ direktoriui už narystės propagavimą, aktyvų dalyvavimą Panevėžio rūmų veikloje bei renginių sklaidą.

Dėkojo merams, sveikino jubiliatus

Renginyje nepamiršti asmenis, kurie vykdė puikius socialinius projektus.

Už šią veiklą padėkota AB „Kekava“ valdybos pirmininkui Andriui Pranckevičiui.

Pasveikinti su gimtadieniu UAB „Povydė“ direktorius Robertas Pretkelis, UAB „Vidista“ direktorė Vida Maišėnienė, kurios įmonė skaičiuoja 25-tąjį veiklos gimtadienį ir UAB „Verslavita“ direktorė Gražina Garuolienė – per dvidešimtį veiklos metų reikšmingai užauginusiai įmonę, įkūrusiai padalinius visuose Lietuvos regionuose.

Už bendradarbiavimą padėkota Panevėžio miesto merui Ryčiui Mykolui Račkauskui, Panevėžio rajono merui Povilui Žaguniui, Biržų rajono merui Vytui Jareckui, Rokiškio rajono merui  Ramūnui Godeliauskui, Anykščių rajono merui Sigučiui Obelevičiui.

Panevėžio muzikinio teatro styginių kvartetas rūmų narių apdovanojimų renginiui jaukumo ir harmoningumo. Muzikavo ir Džiulijaus Masne kūrinį „Susimąstymas“ atliko Asta Striogaitė-Puodžiūnienė – pirmas smuikas, Diana Labudienė – antras smuikas, Lina Viningienė – altas ir Rokas Vizbaras – violončelė.

Panevėžio PPAR inf., Rimvydo Ančerevičiaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas