Vyžuonų seniūnijai vadovausiantis Vytautas Vanagas: „Esu pasmerktas būti seniūnu“

Po vasario 20 dieną vykusio konkurso Vyžuonų seniūnijos seniūno pareigoms užimti paaiškėjo, kad šio krašto šeimininku tapo Vytautas Vanagas. Jis Vyžuonų seniūnijos seniūno pareigas ėjo nuo 1995 iki 2008 metų. Pastaruoju metu Vytautas Vanagas dirbo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento vyriausiuoju veterinarijos gydytoju-inspektoriumi.

V. Vanagas apie naują gyvenimo posūkį, laukiančius iššūkius ir viltis parašė savo feisbuko paskyroje: „Vasario 20 d. įvyko konkursas Vyžuonų seniūno pareigoms užimti. Pagal konkurso komisijos balsus šios pareigos atiteko Vytautui Vanagui, t. y. man.

Mieli šiaudiniškiai ir visi Vyžuonų seniūnijos gyventojai! Tikriausiai esu pasmerktas būti seniūnu, jei pabandžiau grįžti į anksčiau eitas pareigas ir vėl buvau išrinktas. Jau sulaukiau daugybės sveikinimų. Ačiū! Tiesą pasakius, didelio džiaugsmo nejaučiu. Jaučiu jaudulį, atsakomybę, net abejonę. Ar mums pasiseks? Mums, nes vienas lauke ne karys. Tikiu, kad turi pasisekti! Tik kartu dirbdami galim siekti gerovės, tikslų ir svajonių, kad visiems būtų gera, saugu, patogu gyventi Vyžuonų seniūnijoje. Norėčiau, kad kiekvienas gyventojas jaustųsi bendruomenės dalimi, aktyviai dalyvautų visuomeniniame gyvenime, kad kiekvienas būtų išgirstas ir suprastas. Tikiuosi aktyvaus seniūnaičių, bendruomenių vadovų, įstaigų, parapijų bendradarbiavimo. Dėkoju seniūnei Jolitai Bučelienei už nuoširdų darbą Vyžuonų seniūnijos labui. Sakau „seniūnei“, nes buvusių seniūnų nėra! Visam laikui išlieka rūpestis savo kraštu ir aplanko mintys, kad kažką galima dar padaryti.“

„Utenos dienos“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas