Utenos ligoninėje atidarytas naujas Geriatrijos skyrius

Balandžio 4 dieną Utenos ligoninėje perkirptos net dvi simbolinės atidarymo juostelės. Gydymo įstaigos patalpose duris atvėrė naujas Geriatrijos skyrius su fizioterapija. Investavus į ligoninės patalpų rekonstrukciją bei medicinos ar kitos įrangos įsigijimą sukurta patogi ir reikalavimus atitinkanti aplinka pagyvenusių žmonių sveikatos būklei ištirti, taikyti jiems reikiamą gydymą ligoninėje. Taip pat gydymo įstaigos medikai ir pacientai jau gali džiaugtis Ambulatorinės reabilitacijos skyriumi, kur atliekamos fizioterapinės, kineziterapinės, ergoterapinės procedūros, mankštos, masažai. Tai procedūros, leidžiančios žmogui sugrįžti į normalų gyvenimą, atsigauti po traumų, įvairių ligų. Atnaujinus Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių čia gulintys pacientai gauna kokybiškesnes slaugos paslaugas.

Į Utenos ligoninę susirinko gausus būrys svečių, kuriuos pasitiko šios įstaigos direktorius Tomas Saladis, administracijos darbuotojai. Simbolines atidarymo juosteles perkirpo Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, vicemerė Daiva Pečionė ir T. Saladis. Kartu atvyko ir Ukmergės rajono valdžios atstovai kartu su meru Dariumi Varnu.

Naujas patalpas pašventino Utenos Dievo Apvaizdos parapijos klebonas kunigas dekanas Remigijus Kavaliauskas.

Primename, kad Utenos ligoninės laukia ir kiti dideli darbai: čia bus atnaujinamas Skubiosios pagalbos bei Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius, rikiuojami ir kiti svarbūs darbai.

Daugiau apie tai skaitykite artimiausiuose „Utenos dienos“ numeriuose.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas