Utenoje lankėsi europarlamentaras Gabrielius Landsbergis

Vakar, spalio 28 dieną, Utenoje lankėsi Europos Parlamento narys Gabrielius Landsbergis. Vos vakar grįžęs iš Ukrainos, kur stebėjo vykusius rinkimus į Ukrainos parlamentą, vizitą mūsų mieste europarlamentaras pradėjo Utenos regioniniame profesinio mokymo centre, kur turėjo galimybę pamatyti pagal Europos sąjungos projektus įrengtas mokymo patalpas. Nors G. Landsbergis apgailestavo, kad mokymo įstaigoje apsilankęs atostogų metu negalėjo susitikti ir betarpiškai pabendrauti su mokiniais, tačiau jis aktyviai domėjosi mokymo programomis ir atnaujinta, aukštus europinius standartus atitinkančia mokymo baze.

Su studentais ir mokymo įstaigos bendruomene G. Landsbergis susitiko apsilankęs Utenos kolegijoje, o vizitą Utenoje baigė susitikimu su Utenos šauliais.
Vakare europarlamentaras dalyvavo Utenos kultūros centro kavinėje „Metų laikai”, kurioje vyko Ronaldo Reagano klubo organizuojama diskusija aktualia tema „Ar galime laimėti informacinį karą”. Šia tema su uteniškiais be G. Landsbergio diskutavo ir žurnalistas Dovydas Pancerovas.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas