Utena sulaukė delegacijos iš Gruzijos

Ketvirtadienį Utenoje lankėsi Gruzijos delegacijos atstovai: Sporto ir jaunimo reikalų viceministras Revaz Javelidze, Vaikų ir jaunimo vystymo fondo direktorius Irakli Zholiani bei Vaikų ir jaunimo nacionalinio centro vadovas Giorgi Gabelaia. Juos lydėjo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai, o po susitikimo su rajono valdžia svečiai užsuko į Utenos mieste įsikūrusias įstaigas.

Reikia pabrėžti, kad Lietuva ir Gruzija keičiasi informacija ir patirtimi formuojant bei įgyvendinant jaunimo politiką ir skatina abiejų šalių jaunimo organizacijų bendradarbiavimą. Lietuvos bendradarbiavimas su Gruzija jaunimo politikos srityje užsimezgė nuo 2005 metų.
Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas delegacijai pristatė darbo su jaunimu, jo vystymo ir įgyvendinimo Utenos rajono savivaldybėje gerąją patirtį ir jaunimo įtraukimo į sprendimų priėmimo procesą. M. Jankauskaitė svečiams pristatė UVJOS „Apskritasis stalas” susikūrimo istoriją, veiklos principus, jaunimą vienijančias organizacijas. Gruzijos Sporto ir jaunimo reikalų viceministras Revaz Javelidze uteniškiams pristatė Gruzijos jaunimo politikos sistemą, domėjosi galimybe keistis informacija, vykdyti bendrus projektus ateityje. Susitikimo metu pasidalinta jaunimui ir jaunoms šeimoms patrauklios infrastruktūros kūrimo patirtimis. Padiskutuoti apie įgyvendintus neįgalaus jaunimo integracijos projektus svečiai iš Gruzijos buvo kviečiami į specialiąją mokyklą- daugiafunkcį centrą, vėliau delegacija lankėsi Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis”, A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, aplankė jaunimo įkurtą ir sėkmingai gyvuojanti kokteilių barą „Paletė”.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Violetos Develienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas