Surenkami namai – ką turime žinoti?

Ne vienerius metus rinkoje esantys „Meistro namai“ vasarnamių statytojai, šiandien gali drąsiai patarti, papasakoti turbūt viską, ką mes norėtume žinoti apie surenkamus namus, jų kokybę, kainą bei paprastą bei labai ištobulintą surinkimą.

Tad kuo ypatingi tie surenkami nameliai?

Kasdienybėje mus supa daug įvairiausių mūrinių, metalinių ir stiklinių statinių, tad, galvodami apie savą erdvę kokybiškam poilsiui, labai daug ir ilgai nesvarstydami pasirenkame medinį sodo namelį. Medis – tai ekologiška, tvirta, atspari ir žmogaus sveikatai jokio žalingo poveikio nesukelianti medžiaga, pasižyminti labai gera oro cirkuliacija ir ilgaamžiškumu, todėl surenkami namai – kone dažniausiai matomi statiniai lietuviškose sodybose. Vis dėlto, renkantis namą savo poilsiui, atsižvelgiama ne tik į jo kokybę. Gana svarbiu faktoriumi tampa ir tai, kad tokie surenkami namai, pasižymintys greita bei unikalia surinkimo technologija, gali būti pagaminami ir pastatomi užsakovo sklype per labai trumpą laiką.

Kaip greitai gali būti gyvendintas surenkamo namelio projektas

Nusprendus statyti vasarnamį, jo teikiamais privalumais kiekvienam norisi džiaugtis kuo greičiau. Dažnu atveju klientai yra linkę rinktis jau paruoštą namelio projektą manydami, jog pagal individualius jo pageidavimus suprojektuoto medinio sodo namelio teks laukti bent metus, tačiau suklysta, nes patikėjus namelio projektavimą ir surinkimą „Meistro namų“ komandai, savo sodo nameliu galėtų džiaugtis jau po 6 savaičių!
„Meistro namų“ gaminami surenkami namai pasižymi unikalia surinkimo technologija, todėl gali būti pagaminami ir pastatomi užsakovo jūsų turimame sklype per labai trumpą laiką. Galite įsigyti jau paruoštą sodo namelio projektą arba projektuoti sau tinkamą namelį su mūsų profesionalia, ilgą patirtį savo darbo srityje turinčia projektuotojų komanda. Nepaisant to, kokį projektą pasirinksite, pagaminsime ir jūsų sklype medinį sodo namelį surinksime ne ilgiau kaip per 6 savaites nuo jūsų užsakymo pateikimo.

Kokį ir kaip išsirinkti?

Nusprendus savo sklype pasistatyti sodo namelį, pirmiausia reikėtų nuspręsti esminį dalyką – ar namelį projektuosite individualiai ar rinksitės jau paruoštą jo projektą. Nors iš pažiūros gali pasirodyti, kad individualus vasarnamio projektas kainuoja brangiau, projektuodami sodo namelį individualiai, mokate tik už tai, ko jums reikia, tad galite atmesti visus nereikalingus elementus. Individualus vasarnamio projektas taip pat garantuoja, kad patalpos bus išplanuotos taip, kad jums būtų jauku ir išties patogu – kambarius bei erdves galite susiplanuoti pagal savo poreikius bei fantaziją. Labai populiarus mūsų klientų pasirinkimas, tai pagal savo poreikius pakoreguoti jau esamą, paruoštą namo projektą, nes tokiu būdu išvengiama nemažai projektavimo darbų, o išsirinkti vasarnamį tampa išties paprasčiau. Nuspręsti, kokį namo projektą rinktis, taip pat gali padėti gerai įvertintas sklypo dydis ir forma – individualiai projektuojami surenkami namai gali būti pritaikomi bet kokiam sklypui, nepriklausomai nuo jo dydžio ar formos. Kalbant apie sodo namelį, dažniausiai įsivaizduojamas paprastas keturkampis medinukas, nereikėtų apsiriboti šia idėja. Individualiai suprojektuoti surenkami namai gali būti gana modernūs, su dideliais panoraminiais langais, įvairiausių formų terasa ar net keliomis, tradiciniais, klasikiniais ar moderniais elementais dekoruotomis durimis ir langais. Susipažinkite daugiau su surenkamų namų galimybėmis ir projektais meistronamai.lt ir išsirinkite ar susiprojektuokite savo svajonių namelį dar šiais metais!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas