Su Rugsėjo 1-ąja mokinius pasveikino į Uteną atvykusi premjerė I. Šimonytė

Pasveikinti uteniškių su Mokslo ir žinių diena į Uteną atvykusi šalies premjerė Ingrida Šimonytė lankėsi Utenos Krašuonos progimnazijoje ir regioniniame STEAM atviros prieigos centre. Viešnia ragino mokinius išsinešti iš mokyklos tai, kas vertingiausia, nes tik vertybės kuria mus ir mūsų šalį. „Jūsų mokykla yra toji įstaiga, kuri moka priimti kitokį žmogų. Čia ugdoma pagarba, gebėjimas suprasti, priimti kitą žmogų ir nesvarbu, kad jis yra kitoks“, – į Krašuonos progimnazijos kieme gausiai susirinkusią bendruomenę kreipėsi I. Šimonytė, mokyklos vadovams įteikusi valstybinę vėliavą.

Paskelbus šių naujų mokslo metų atidarymą, premjerė užsuko į Utenos Krašuonos progimnazijos „Versmės“ skyrių, kuriame šiuo metu mokosi apie 30 negalią turinčių vaikų.

Po apsilankymo regioniniame STEAM atviros prieigos centre premjerė neslėpė emocijų: sakė likusi sužavėta laboratorijomis, čia vykdomomis įdomiomis veiklomis vaikams ir šiltu uteniškių priėmimu.

Su Ministre Pirmininke susitiko mūsų valdžios atstovai: LR seimo narys Edmundas Pupinis, Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, vicemerai Daiva Pečionė ir Rimantas Dijokas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė ir kiti.

Daugiau apie premjerės vizitą skaitykite artimiausiame „Utenos dienos“ numeryje.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas